Wpis z mikrobloga

@Hirvio44: Możesz zacząć kurs choćby po to, żeby zaliczyć państwową teorię. Kiedyś teoria była ważna przez pół roku, teraz takiego ograniczenia nie ma. Co do samych jazd, moim zdaniem już się nie opłaca. Jeśli teraz wyjeździsz wszystkie godziny, to nie obejdzie się bez dodatkowych godzin wiosną. Rozbicie tego pół na pół też raczej nie ma sensu, chyba, że masz już jakieś doświadczenie na dwóch kółkach.
@void1984: @pisak17: to może zależy od miasta, bo u mnie np. te marne 20h można i w tydzień wyjeździć, maks dwa, a myślę, że pogoda jeszcze przez końcówkę września i początek października dopisze. Oczywiście zgadzam się, że lepiej odłożyć to, ale jak BARDZO, ale to bardzo mu się spieszy, to mógłby próbować.
@majlo1985: No pewnie zależy od miasta. Ja kurs robiłem dwa tygodnie, ale na egzamin czekałem prawie miesiąc. On raczej nie ma szans na egzamin w końcówce września czy początku października. Podejrzewam, że bardziej prawdopodobny jest początek listopada, a wtedy już może być ciężko z pogodą.
@majlo1985: Na tą chwilę termin oczekiwania na egzamin A2 to w Warszawie ponad 2 tygodnie. W tym tygodniu kończę jazdy i obawiam się, że załamanie pogody uniemożliwi mi przeprowadzenie egzaminu. Dlatego jazd się po prostu nie opłaca zaczynać. Często OSK nie rozpoczynają już kursów, albo trzeba odczekać kilka dni na następny termin. Różnie to bywa. Ja na miejscu @Hirvio44 jazd bym nie zaczynał i ograniczył się tylko do egzaminu teoretycznego (ja
@Hirvio44: @kwiatencja: Dokładnie, jestem po wszystkim nawet po jednym oblanym egzaminie praktycznym na A2 i plac do połowy listopada jest zamknięty, z tego co się dowiedziałem na infolinii to po 15 listopada nawet te egzaminy są niepewne bo nie wiadomo jak będzie z pogodą więc raczej nie warto teraz, chociaż ja i tak spróbuję bo nie mam zamiaru czekać kolejne pół roku aż śnieg zejdzie
@Hirvio44: to nie jest tak że zamykają word i koniec kaplica, zależy od pogody, możesz sobie nawet w śnieżyce zamówić egzamin a oni ci go po prost odwołają lub przeniosą na inny termin i tak do skutku aż trafisz na pogodę.