Wpis z mikrobloga

@lawicko: Jak dla mnie to incydent wyścigowy, wyprzedzałeś mnie i w sumie razem do środka zakretu zjechaliśmy.
Zresztą kolizja dość lekka, nawet nie ucierpiałem tylko straciłem jedną pozycję.
Dla mnie luz i nie ma potrzeby tego rozpatrywać.
@Golomp: spoko, dzięki, obejrzałem powtórkę i zostawiłeś mi elegancko miejsce i kolizja bezsprzecznie z mojej winy, dlatego zgłaszam od razu hurtem, bo i tak najgorszy wyścig w karierze ACL miałem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@TheSznikers: Odnośnie restartu serwera. Zakwalifikowałem się z 12 czasem, a po restarcie wyścigu wylądowałem na 14. Teraz już wszystko jedno, ale trzeba zwrócić uwagę na przyszłość. Ktoś równie dobrze może spaść o 6 pozycji i nie zdążyć tego nawet zgłosić przez brak mikrofonu czy dostępu do klawiatury.
@kamien_w_bucie: moim zdaniem to incydent wyścigowy, zostawiłem trochę za mało miejsca, Ty wszedłeś w ten zakręt chyba trochę zbyt szybko i tyle. Jak się przyjrzysz powtórce zza Twojego samochodu to moim zdaniem nie zachowałbyś tej linii po wewnętrznej i i tak byśmi się styknęli, nawet jakby było więcej miejsca.
@lawicko: dzięki, że to zgłaszasz. Wyścig fajny, byłoby super, gdyby udało się uniknąć tego incydentu - no, ale życie/walka/emocje. Spadłem na sam koniec stawki, musiałem z uszkodzeniami odzyskiwać pozycję, nie do końca się to udało, niestety. Przy okazji @marekcieslak2, mogłeś mi nie poprawiać widząc, że stoję tyłem na torze. Uszkodziłeś dodatkowo swój i mój samochód, bez sensu :)

Reszta poszła gładko, pomijając głupią karę przejazdu przez pitstop - mea culpa.
@TheSznikers: To pewnie ja w Ciebie uderzyłem i zgłaszam @LKRISS, że w tym samym miejscu mi w dupe wjechał. Chociaż IMO zgłaszanie tych kolizji jest bez sensu bo nie mieliśmy z LKRISSem tam szans na rekacje, żebym nie uderzył w Ciebie, a on we mnie...

No i była jakaś dziwna sytuacja na prostej przed T1 na jednym z pierwszych okrążeń, gdzie ktoś mnie uderzył i go obróciło...