Wpis z mikrobloga

Mircy spod #mirkomole! Głosowanie zakończone, wybraliście następujące tytuły! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1. Amerykańscy bogowie, Neil Gaiman
2. Bastion, Stephen King
3. Głos Pana, Stanisław Lem

W następnym głosowaniu zrobimy podział na gatunki, bo po tym pierwszym niektórzy mogą czuć niedosyt. Jeśli macie jakieś sugestie, pomysły, to podzielcie się nimi w komentarzach pod tym wpisem. Proszę też abyście na razie nie zgłaszali nowych książek, bo zrobi się bałagan! Na parę dni przed kolejnym wyborem zrobię osobny wpis przeznaczony na proponowane przez Was tytuły. Te, które do tej pory podaliście zostaną uwzględnione! Cała akcja była organizowana na szybko i jest trochę niedociągnięć, ale mam nadzieję, że zabawa spodoba się jak największej ilości osób! :)
  • 30
@MaupoIina: Ile mam czasu na przeczytanie tych książek(a właściwie książki, bo na razie planuję przeczytać tylko Gaimana)? Bo w sumie trochę przegapiłem proces "kiełkowania" tego pomysłu i teraz mam kilka wątpliwości. Ktoś siądzie i przeczyta w 1 dzień, drugiemu zajmie to tydzień, a trzeciemu dwa i jak każdy z nich będzie próbował rozpocząć dyskusję to się trochę "rozminą". IMO powinno być to podane, że mamy np. 2 tygodnie na przeczytanie, podczas
@Croudflup: bierzesz wybraną książkę i czytasz. Ale nie musisz.
@Saitaver: tak umownie to miał być miesiąc, ale jeszcze nie ustaliliśmy dokładnego terminu. Chyba najlepiej zrobić tak jak napisał
@Wiedmolol: i po prostu na bieżąco dzielić się wrażeniami, a potem zająć się dyskusją. Pomysł pojawił się dosłownie parę dni temu i na razie nie do końca wiemy jak do tego podejść żeby miało ręce i nogi. Każdy czyta we własnym