Wpis z mikrobloga

@Dziki_Odyniec: Każdy ma inne oczekiwania co do twórczości, a zwłaszcza fanartów - nigdy się wszystkim nie dogodzi, ale to nie szkodzi. :) Dzięki!

@Gazill: Ok pięć godzin rozłożonych na dwa tygodnie :P

@radoslawzal: O, witam pana ;D A jakoś ostatnio zapominam wrzucać tam cokolwiek...

@Norivotset: Oj prawda prawda... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@AmonGoeth: Bardzo mi miło, dzięki :)

@worldmaster: Woow, aż się
  • Odpowiedz
@sonep: Rysowałam "od zawsze", ale w liceum zaczęłam chodzić na kursy, a potem studia artystyczne :)

@skejna: Jest o na tyle subiektywne, że śmiem się nie zgodzić. :P Poza tym nie miałam pojęcia o tym tagu i jeśli w przyszłości zapostuję jakąś mangę/anime, to na pewno tymże otaguję. ;)
  • Odpowiedz
@RoyalBee: można znać różne programy itd ale ręcznego rysunku nie każdy może się nauczyć. Ja bym bardzo chciał ale jakoś nie potrafię. Czy da się nauczyć rysunku odręcznego idąc na kurs, szkolenie itd ? czy jednak trzeba umieć malować samemu z siebie :) wiem ze to głupio brzmi ale chyba mnie rozumiesz :)
  • Odpowiedz
@paki82: Kursy bądź nauka rysunku tradycyjnego/malarstwa niezwykle przyspieszają naukę (zwłaszcza jeśli otrzymujemy personalny feedback od nauczyciela), ale i tak najważniejsze jest po prostu regularne ćwiczenie i żmudna praktyka, rozpoczęte od podstaw. Jednym przychodzi to szybciej, innym wolniej, lecz uważam, że przy odpowiednim podejściu i motywacji każdy może osiągnąć wysoki poziom. :>
  • Odpowiedz
@RoyalBee Zawodowo coś robisz, czy po prostu takie drogie hobby?

Czy oprócz ekranu jest jakaś bardzo odczuwalna różnica pomiędzy tym tabletem, a tańszymi urządzeniami z oferty wacoma? Innymi słowy o ile cięższe byłoby wyginanie tego rysunku na najtańszym intunoisie?

I na koniec ostatnie pytanie - czy masz jakąś zdanie nt. tabletów typu Microsoft surface albo Asus transformer. Czytałem dosc pochlebne opinie o surface 4 i wykorzystaniu go jako tabletu graficznego, ma dość
  • Odpowiedz
@RoyalBee: zajmuję się troszkę grafiką bitmapową więc coś tam potrafię. Tablet też posiadam :) Czasami przekręcasz obraz żeby coś tam domalować, jest to związane z łatwiejszym ruchem ręki?
  • Odpowiedz