Wpis z mikrobloga

@RoyalBee Sama napisałaś, że mija już 20lat - proszę nie zniekształcać rzeczywistości i uczciwie dodać ślady siwizny, jakąś zmarszczkę, trochę brzuszka, biust nieco niżej... Młodzież to ogląda - niech wiedzą jaka jest prawda ;)
  • Odpowiedz
@RoyalBee: O, Anako... iii zielonka. Aha. Ale mnie wkurza zakładanie tutaj konta tylko po to, by wypromować twórczośc własną. To jest sztuczne, widac, że osoba ma w dupie wykop i zależy jej na popularności. Miałem kiedyś tutaj inne konto i też od czasu do czasu dawałem swoje prace, ale to juz wtedy, kiedy się zadomowiłem i zżyłem ze społecznością wykopu. Szanowałem (chociaż nie byłam fanem tego słodkiego stylu i wielu niedorubek)
  • Odpowiedz
@RoyalBee: czy byłaby możliwość otrzymać od Ciebie jakieś wskazówki dot. ustawień brushy? ewentualnie jeśli nie chcesz zdradzać swoich ustawień, czy poratowałabyś jakimś sensownym linkiem, gdzie wszystko jest opisane jak krowie na rowie? posiadam wacoma bamboo i czasem lubię sobie coś narysować, ale zawsze mam problem z odpowiednim setupem pędzli... w necie jest niby sporo tutoriali, ale trudno jest znaleźć jakiś naprawdę pomocny. czasem mam wręcz wrażenie, że niektórzy robią tutoriale w
  • Odpowiedz
@idzpanstont: Łii dzięki :D

@frogfoot: Zawodowo, na hobby byłoby mi szkoda. :P Różnica pomiędzy tabletami i bez to przede wszystkim wygoda, technicznie nie odczułam upgrade'u. Na każdym wacomie można tworzyć cuda, na niektórych po prostu trochę szybciej i przyjemniej. O Surface Pro słyszałam dobre opinie porządnych rysowników, więc zapewne jest to dobra alternatywa, ale i tak radziłabym osobiście przetestować taki tablet przed zakupem. ^^

@henpl: Niektórzy rysownicy sobie za
  • Odpowiedz
@RoyalBee: Za każdym razem, gdy widzę osoby z takimi umiejętnościami, mówię sobie, że od dziś zaczynam regularnie ćwiczyć i może kiedyś też tak będę potrafił. A potem i tak tablet się kurzy w kącie. Ehh, doba jest za krótka. Poszedł like na FB i obserwuję na DeviantArt. Liczę w przyszłości na kolejne materiały do wrzucenia do folderu z motywacjami, żebym w końcu zaczął ćwiczyć. ;)
  • Odpowiedz
@VGT: Dzięki wielkie! Nie demotywuj się! Znam doskonale uczucie, o którym piszesz, sama mam do nadrobienia wiele zmarnowanych godzin. Najtrudniej jest zacząć, ale wystarczy wyrobić sobie nawyk. :>

@Czekoladowy_Nadgarstek: Tacy, z którymi miałam dotychczas do czynienia, patrzyli wyłącznie na portfolio.
  • Odpowiedz