Wpis z mikrobloga

Może jestem dziwny, ale odrzuciłem dziś w #pracbaza możliwość pracy na stałe na umowie na czas nieokreślony. Praca niby fajna, biurowa, całkiem dobrze się tam czuję, ale co mi po niej? W maju wylatuję do UK popracować i od września zaczynam studia moich marzeń (czyt. 4 lata biedowania), po których będę mógł pracować nad czym marzę. I to za dużo większe pieniądze niż ktokolwiek jest mi w stanie dać w obecnej firmie. I zdecydowanie czuję, że był to dobry wybór. A fakt, że dostałem taką propozycję dodatkowo mnie podbudowuje, bo uświadamia mnie, że robię całkiem dobrą robotę w pracy, na którą prawdę mówiąc mógłbym mieć wylane. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

troche #wygryw #oswiadczenie #gownowpis #czujedobrzeczlowiek
  • 7
@verex: Jaka branża? Jakieś dziwne coś pokroju elektromechatroniki, której nie rozumiem? Czysta ciekawość przeze mnie przemawia gdzie to jest pewny zawód w tych czasach :) Powodzenia i gratulacje jeśli chodzi o "sferę planów" wcześniej wspomnianą - jest to mega cenne.
@junx: Nope. Nie tykam elektroniki, bo dla mnie to jakaś czarna magia i w ogóle na stosie się powinno palić za to ( ͡° ͜ʖ ͡°). Inżynieria lotnicza i kosmiczna. Egzotyczny i mało popularny kierunek w Polsce, ciężki dość, ale praca potem w fantastycznej branży no i można spróbować czy polan can into space ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@verex: No i zajebiście. Apropo mało popularnych - przez "przypadek" prawie skończyłem wulkanologię :) Na szczęście inaczej życie się potoczyło i wpadłem w IT/Marketingowy kociołek :)