Wpis z mikrobloga

Serio ludzie potrafią płacić 100 złotych za ułożenie diety jednemu z wykopków? #!$%@? to jest dramat. Tyle wiedzy w necie, z której nota bene ów wykopek nabywa wiedzę. Szanowałem do tej pory @Polska5Ever, ale robienie z tego portalu portalu do zarobku to dramat jakiś. To już lepiej kupić garnki w ramach mlm. Dlaczego wykopek nie ma niebieskiego konta?
To już lepiej przelać na jakiegoś dzieciaka, niż wykopka, który korzysta z ogólnodostępnych badań o wątpliwej metodologii i wątpliwie znikomej osób badanych. #!$%@?, ogarnijcie się.
@Polska5ever To dzięki Tobie uzyskałem wiedzę odnośnie vlcd, ale tylko dlatego przeszukałem internet, by dowiedzieć się więcej. Schudłem 12 kg, straciłem 14 cm w pasie, ale #!$%@? nie wydałem grosza na to. Szanowałem, a teraz szkaluję
#mikrokoksy #dieta
  • 44
@fenis: czytałeś sam, bo nie jesteś leniwy, ale większości niestety się nie chce szukać informacji. Wydaje mi się, że lepiej sypnąć hajsu komuś, żeby pomógł komuś to ogarnąć niż robić sobie krzywdę, zwłaszcza, że pokazał swoją sylwetką, że co nieco tam wie (( ͡° ͜ʖ ͡°)) w przeciwieństwie do różnej maści dietetyków, którzy zabraniają jeść więcej niż 4 jajka w tygodniu
100 złotych


@fenis: CO #!$%@?? xDDD Potwierdzone info? Nie wiem czemu, ale byłem przekonany, że on bierze 30zł xDD To jest jaieś nieporozumienie... Powtórzę, nie hejtuję go, a wyłącznie nietrybów, którzy chcą płacić za ułożenie diety i treningu. Nie od dziś wiadomo, że najłatwiej zarabia się na debilach ( )
@LewackiKrul: no tak, bo każdy chce mieć wiedzę z zakresu dietetyki i treningu ( ͡° ͜ʖ ͡°) ludziom w większości zależy na tym, żeby mieć #!$%@?ą kratę na lato, a nie na wiedzy jak działa organizm.

Skoro to takie proste i tanie to zrób @Polska5Ever konkurencje i układaj za 30zł, wolny rynek zweryfikuje kto utrzyma się na powierzchni ( ͡°( ͡° ͜ʖ(
@Karoleer: nie no, ja bym nie dał 100 nawet nie-smieszkowi z nocnej, bo jest mi za bardzo szkoda hajsu ;) też jeśli jestem w stanie komuś pomóc to się staram od siebie coś rzucić na mirko, ale jeśli są osoby, którym to co on robi odpowiada i te 100 wydaje się dla nich rozsądną ceną to nic nam do tego, zawsze mogli trafić na jakiegoś przykładowego TeamNutella i wyrzucić 250 za
@fenis: ehh, jak dla mnie to może nawet za 200 układać, ktoś nie chce zapłacić za gotowe to niech się sam postara. Też bym kazał sobie zapłacić za tego rodzaju pomoc, nie każdy tu chodzi do gimbazy czy studbazy ma dużo wolnego czasu na randomów którzy dostaną coś na talerzu i prawdopodobnie nawet z tego nie skorzystają.
@chuckmls: @fenis: @Duzy_Dziki_Zwierz: @PrawyKuba: @pkrr: @OdyniecBojowy: @Karoleer: @LewackiKrul: @nbzwdsdzbcps: @Sim0n97:

Dobra bo widze że się gównoburza robi to zabiorę głos.
Usuńcie wszyscy konto bo powielacie jakieś bzdury, jeden powie 100, 4 powtórzy i łatwo wciepywać na kogoś co nie? :)
Proszę.
Każdemu oferuje ten sam cennik w zależności od potrzeb:
30 zł rozpiska diety
30 zł zróżnicowany jadłospis na 3 dni(3x różny)