Wpis z mikrobloga

Miałem przyjemność pojeździć przez weekend #mitsubishi Lancer 1.8 143KM 2008r, sedan. W mieście smok, na trasie strasznie mało. Auto sztywne, trzyma się zakrętów lepiej niż myślałem. Wygodne i stosunkowo wystarczające jeśli chodzi o wyposażenie i moc. Ładny dźwięk. Polecam.

25 km w mieście po tankowaniu. Średnia 11.6l/100
Trasa 460km + znowu miasto 20 km i średnia spadła do widocznej na zdjęciu.

W mieście lipa, na trasie 70-90km/h, trochę autostrady 110-130.

#motoryzacja #samochody
Traviu - Miałem przyjemność pojeździć przez weekend #mitsubishi Lancer 1.8 143KM 2008...

źródło: comment_OQBWurD6WbnnWLvOfDibl6dN3AjNF5Q2.jpg

Pobierz
  • 14
via Android
  • 0
@wycz nie wiem co to znaczy "strasznie głośny". Moge powiedzieć, że szumi bardzo przy 90km i więcej ale znajomym odpadła osłona pod silnikiem i pewnie to też dużo na minus działa. Ale auto bardziej ciche niż moje poprzednie auto, Megane 1.5dci. W Megane silnik cichy, ale wyciszenie auta nijakie. Przy większych prędkościach nie było mowy o rozmowie z normalnym tonem głosu. Trzeba już trochę podnosić głos. Tutaj radio i nawet pogadać można.
via Android
  • 0
@Qrystus jechałem w jedną stronę trochę żeby się pobawić, w drugą bardzo ostrożnie bo sarny co chwila biegały po drodze, a co za tym idzie powrót już oszczędnie żeby sprawdzić też czy daje radę. Cała impreza 160zł. Kurde, w Megane spaliłbym jakieś 70-90 zł. Masakra. ;)