Wpis z mikrobloga

Adolf Hilter był wegetarianinem, uważał, że raka powoduje jedzenie mięsa i zanieczyszczenia.
Opinię Hitlera potwierdzają najnowsze badania, że jedzenie mięsa i produktów mlecznych znacznie zwiększa ryzyko wystąpienia raka oraz wielu innych chorób. Potwierdza to także wieloletnie badanie na grupie ponad 100 tys. amerykańskich pielęgniarek i wiele innych.
A tak na marginesie- nazistowskie Niemcy były krajem bardzo przyjaznym zwierzętom i jako pionierski kraj na świecie wprowadziły szerokie prawo chroniące zwierzęta dla ich samych i te prawa były lepsze niż obowiązujące dzisiaj.
#niemcy #weganizm #wegetarianizm #zdrowie #ciekawostki #historia #ciekawostkihistoryczne #europa #dieta #jedzenie #kuchnia #zwierzeta #gotowanie
Pobierz johanlaidoner - Adolf Hilter był wegetarianinem, uważał, że raka powoduje jedzenie mi...
źródło: comment_kAUB6dNWBCqnZ6tFrDG8gBgSczyt46Fz.jpg
  • 19
@gastxxx: Co to znaczy "bardziej żyć"?
Jak Ty sobie to wyobrażasz? Myslisz, że weganie cierpią przez to, że nie jedzą mięsa?

Jeżeli naprawde tak uważasz, to jesteś w błędzie.
Czuje się zajebiście, z tym, że nie jem mięsa i nie wyobrażam sobie powrotu do diety 'tradycyjnej'.

Na diecie wegetariańskiej można normalnie zyć, odpowiednio zbilansowana dieta jest w 100% bezpieczna.
Potwierdza to także wieloletnie badanie na grupie ponad 100 tys. amerykańskich pielęgniarek


@johanlaidoner: Ciekawe. Ja akurat widziałem program w którym twierdzono, że większa zachorowalnośc na raka u pielęgniarek jest związana z trybem pracy. Ogółem okazało się, że praca w godzinach nocnych gdzie człowiek jest wystawiony na działanie sztucznego oświetlenia powoduje duży wzrost prawdopodobienstwa dostania raka.
@Szrlh: Jeżeli założymy, że średnia długość życia to 75, to owszem, te 3 lata to niewiele.
Jeżeli taka osoba prowadzi zdrowy tryb życia, to statystyki mówią, że może zyć nawet o 10 lat dłużej.

Jednak ludzie decydują sie na wegetarianizm głownie z innych powodów - etycznych, ekologicznych i ekonomicznych.