Wpis z mikrobloga

NC+ czy tam Cyfra+ - Najgorsza firma #!$%@? świata. Jedyna firma na świecie którą znam która przy przedłużaniu umowy proponuje droższe warunki zamiast takich samych lub niższych dla stałych klientów. Jestem z nimi już z 8-10 lat i co #!$%@? 2 lata trzeba ich straszyć rozwiązaniem umowy, dopiero wtedy dają takie warunki jakie były przez ostatnie 2 lata.
Płaciłeś 99zł? Proponujemy 109zł i to jest super oferta! Płacisz 115 - proponujemy 129zł i to jest MEGA oferta.
Skończyła mi się umowa, płaciłem teraz 109zł i jaką ofertę dostałem? 129zł + 5zł za coś tam. #!$%@?ć. Zrezygnowałem.
Pójdę jako nowy klient i pewnie lepszą ofertę dostanę. Znając życie jutro będą dzwonić i błagać o powrót jak to zawsze robią.
Nigdy nie przedłużajcie z nimi umowy dopóki nie dostaniecie tego czego chcecie. #ncplus #cyfraplus #telewizja #tv #zalesie
  • 13
@Oskarek89:

Jedyna firma na świecie którą znam która przy przedłużaniu umowy proponuje droższe warunki zamiast takich samych lub niższych dla stałych


To tzw. upgrade. Tak funkcjonuje każda firma na tym rynku.
@Oskarek89: No ja Ci chce cos sprzedac, ty chcesz cos kupic. Oczywiscie,ze zawsze bede proponowal wyzsza cene a jak zaakceptujesz ja z miejsca to moja wygrana, przy negocjacjach i tak spotkamy sie gdzies posrodku. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Lata spedzone z firma i "staz abonencki" to jakis kretynski wabik.
@Oskarek89: a u mnie historia taka: nie podpisałem umowy, a raczej kurier jej nie wziął . Ncplus nie dostało mojej umowy i tak rok płace rachunki bez umowy, czy to oznacza ze jak przestanę płacić to nie będę miał komorników ?
@Oskarek89: tru,a jak napisałam na głównej kiedys ze mojej matce chcieli wcisnac abonament za 240 zł/mc (TAK #!$%@?, DWIESCIE CZTERDZIESCI) to mnie debile zminusowali ( ͡° ʖ̯ ͡°) (jeden konsultant mówił 240zł, drugi za tydzien dzwoni i to samo za 260 chciał wcisnac)
@Oskarek89: no niestety tanio to już było. Teraz płacę niecałe 52 zł za pakiet z C+, HBO i jakimiś innymi gówienkami, i nawet po wypowiedzeniu nie chcą dać mi mniej niż 69,90 za mniejszy (bez HBO i 2 Canale+ mniej). Za to, co mam teraz, proponują 89,90.

@Oskarek89: straszenie zerwaniem umowy nic nie pomoże. Mają w dupie stałych klientów, zwykle pierwsza oferta jest "najlepsza", pozniej jest tylko gorzej. Wiem, bo sam jakiś czas temu borykałem się z tym problemem
@Oskarek89: z reguły stały klient to ten, któremu kończy się umowa. Możesz być nawet 10 lat ich klientem, a i tak będziesz na równi z tymi którzy są 2 lata. Wszędzie spotykam się z tym podejściem.