Wpis z mikrobloga

Polecacie może jakieś nauki przedmałżeńskie we Wrocławiu, albo okolicach? Jako, że bardzo szybko z różowym przyswajamy wiedzę to fajnie by było, gdyby to był jakiś kurs przyspieszony (od poniedziałku do piątku pracujemy, a co drugi weekend mamy studia).
Uprzedzę was i odpowiem: tak, byliśmy w 4men i mp3store, ale niestety nasz ksiądz od nich zaświadczeń przyjąć nie chciał (chyba mu nieświeżego kebaba sprzedali) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#naukiprzedmalzenskie #wroclaw
  • 15
@aikonek: To brzmi bardzo interesująco, na pewno tam spróbujemy, pytanie tylko jak z terminami będą stali ;)

Edit. Właśnie sprawdziłem... 9 spotkań i dwa pierwsze się już odbyły
@raphau Ja jezdzilem do Olawy, byly 3 spotkania w weeekendy + poradnia, ale ponoc sie cos pozmienialo i juz nie jest tak latwo, ale sprawdzic warto.
@raphau: ja ze swoim różowym robiłem 3 lata temu przyspieszony kurs w Łodzi - 2 weekendy i po kłopocie - mogę podpytać różowego gdzie dokładnie i czy jeszcze takie tam organizują jak jesteś ciekawy
@raphau: nie wiem jak teraz, ale jak ja robiłem ten kurs u dominikanów (niespełna 2 lata temu), to były do wyboru dwa rodzaje nauk: takie "pełne" (9 albo 12 spotkań) oraz takie "szybsze", dla tych niewierzących, tj. 3 spotkania + indywidualne konsultacje z panią z poradni. Może się coś pozmienialo... Ale dużo ludzi sobie chwali też Oławę (weekendowy kurs).