Wpis z mikrobloga

Firma produkująca thermomixa opanowała do perfekcji sztuke dymania swoich głupich wyznawców na hajs xD Za jedyne 100 zł można sobie dokupić przystawke do gotowania jajek, a ci idioci jeszcze się ekscytują jakie pyszne jajeczka z tego wychodzą xD BEKA ROKU #thermomix #bekazpodludzi
Sylvio19 - Firma produkująca thermomixa opanowała do perfekcji sztuke dymania swoich ...

źródło: ther

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
@Sylvio19: Chyba nie ogarniasz jak dziala jajowar.
To nie to samo co wrzucenie do wody.

Zeby byla jasnosc - nie mam thermomixa. Ale wiem jak dziala jajowar bo mam.

I jesli ta nakladka dziala na tej samej zasadzie to majac thermomixa bym kupil raczej ja niz osobne urzadenie.
  • Odpowiedz
@Sylvio19: nigdy bym tego nie kupił, ale czemu Cię to w ogóle interesuje? Who cares?
Zajmij się swoim życiem, a nie innym do gaci zaglądasz.
  • Odpowiedz
@Sylvio19:Ciekawostka dla tych co nie mają.... w TM można gotować jajka bez tego koszyka za 100 cebulionów. Normalnie w wodzie w metalowym naczyniu, jest to opcja możliwa nawet i bez abonamentu kukido czy jak to tam się zwie

  • Odpowiedz
  • 1
@Sylvio19 ale to po wyglądzie widać, że działa jak jajowar - czyli tak jak @gorzki99 napisał gotuje na parze.

A poza tym jak kogoś stać i chce sobie to kupić to czemu masz o to taki problem?
Ktoś chce wozić dupe to kupuje 15 letniego Passata.. a jak go stać to nowego Mercedesa.
Ktoś chce zjeść jajka to kupuje garnek.. a jak go stać to kupuje przystawkę do TM.
Nie wiem kto
  • Odpowiedz
@otacon: Tez mnie dziwi ten caly hejt na TM. Sam ni mm bo mi to niepotrzebne. Ale bywalo ze uywalem.
Calkiem fajna sprawa. Jak ktos uzywac bedzie to bedzie zaowolony. Ale eby kupic tyko po to zeby stalo to be sensu. Tak samo jak be sensu jest boldupienie tych ktorym zal dupe sciska ze ich nie stac.
  • Odpowiedz
@Turbojurek: ale wtedy musisz je wyjąć z lodówki, z wytłaczanki, włożyć do garnka, nalać wody, ugotować, odlać wodę, nalać zimnej- kuuurła chłopie ile to roboty! A w termomixie jajka gotują się same.

  • Odpowiedz
@Richtig_Piwosz jak chce się mieć dostęp do przepisów to tak.

Nie wiem jak w przypadku zakupu dostępu do przepisów, czy się ściagają na urządzenie i można korzystać z nich offline czy nie i co w przypadku wygaśnięcia abonamentu jak jesteśmy offline?

W Lidlomixie wystarczy mieć neta przy pierwszym uruchomieniu po wyjęciu z pudła i tyle.

Chce zrobić chleb, ale nie chcę wszystkiego ustawiać ręcznie?
Odpalam przepis na chleb i wrzucam tylko swoje
  • Odpowiedz
@gorzki99 przyzwoitym jajowarem to ty jesteś xD gotować jajka w TM i jeszcze dokupowac sobie do tego podstawkę xDD ewentualnie specjalne urządzenia nazywające się inaczej niż garnek, sól i woda.
  • Odpowiedz
@Sylvio19 moja kupila jakies Gourmate tj odpowiednik lidlomiksa czy cos, bo nasza poprzednia maszynka do robienia zupek mlodemu sie zepsula (opcja gotowanie na parze plus mikser) ale nie uzywamy bo za duza komora na taki maly zoladek xD

Ogolnie tego typu urzadzenia - to jest katastrofa. One sie do niczego nie nadaja. Opcja sautee w #!$%@? garze xD

Zarcie wychodzi jak te gotowce z marketu i polowa niedogotowana xD

Takie urzadzenia nie
  • Odpowiedz
Salmonellę zabija gotowanie w wodzie o temperaturze 65 stopni. A jak jest z parą? Teoretycznie para ma wyższą temperaturę niż te 100 stopni gdy woda zaczyna parować - ale czy przenosi tak samo temperaturę? Jajka na parze "gotują" się dzięki temu szybciej?
Z tego co znalazłem w google proces "gotowania" trwa znacznie dłużej niż w wodzie (8-10 minut to maks) czyli para zdawałoby się wolniej przenosi temperaturę (nie licząc dłuższego czasu nim
LITWIN - Salmonellę zabija gotowanie w wodzie o temperaturze 65 stopni. A jak jest z ...

źródło: 2024-01-17_04-05-03

Pobierz
  • Odpowiedz