Wpis z mikrobloga

Podobnie jak koledzy @ShutUpMeg i @Seeker udało mi się w ostatnim czasie zakończyć batalię o pozwolenie na broń :)
Oczywiście w między czasie otrzymywałem pytania typu
-jak wygląda moje uczestnictwo w stowarzyszeniu kolekcjonerskim
-oryginały dokumentów potwierdzających uczestnictwo w spotkaniach stowarzyszenia kolekcjonerskiego
Potem było też telefoniczne pytanie na jakie rodzaje broni wnioskuję w "dopuszczeniu do broni" WTF? Musiałem napisać kolejne pismo.

Spełniałem wszystkie wymogi, więc nie było innej możliwości jak otrzymanie pozytywnej decyzji. Żadnych dokumentów o uczestnictwie w spotkaniach nie dosyłałem.

Wielkie dzięki dla stowarzyszenia Braterstwo @WolnoscRownoscBraterstwo za darmowe członkostwo. Bez szansy na pozwolenie kolekcjonerskie nie bawiłbym się w pozwolenia na broń. Mimo regularnego treningu nie jestem pewny czy w przyszłości też będę miał czas na utrzymanie licencji.

#pozwolenienabron #bronpalna #strzelectwo #bron
Dzieciok - Podobnie jak koledzy @ShutUpMeg i @Seeker udało mi się w ostatnim czasie z...

źródło: comment_uQHicF8mlNI0eABnaEBaSu5UfMSeoPsz.jpg

Pobierz
  • 8
@Dzieciok: ułaaa - Katowice, no to podwójne gratulacje w takim razie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Ja też dosyłałem opis "aktywności kolekcjonerskiej" ale bez dodatkowych ceregieli z weryfikacją i udowadnianiem. Musiałem też sprecyzować literowe oznaczenia rodzajów broni na dopuszczenie bo miałem stary opis w podaniu a wzór legitymacji się zmienił w międzyczasie. Mam
-jak wygląda moje uczestnictwo w stowarzyszeniu kolekcjonerskim

-oryginały dokumentów potwierdzających uczestnictwo w spotkaniach stowarzyszenia kolekcjonerskiego


@Dzieciok: Jak odpowiedziałeś na te pytania? :)
@zasypiam: Zgodnie z prawdą, że nie uczestniczyłem w spotkaniach.
Nie pisz przypadkiem, że robisz coś innego ciekawego bo jeszcze będą chcieli to zweryfikować(np. kolekcjonowanie militariów itp. itd.)
Spełniałem wymogi formalne, więc musieli mi dać pozwolenie. Moim zdaniem to pytania miało na celu żebym sam zaproponował mniej sztuk broni na pozwoleniu, co zrobiłem.