Wpis z mikrobloga

#wiedzmin #gwint
Pograłem trochę w Gwinta i nawet mi się podoba, choć dostaję wpierdziel większość czasu. Gra jest niezwykle szybka i bardzo prosta, świetnie będzie się nadawać do jakichś szybszych rozgrywek na telefonach (jak w końcu wyjdzie). Na razie brakuje bardzo wielu rzeczy - jakiegoś systemu statystyk, rankingów, różnych trybów gry, pewne rozwiązania UI nie są zbyt wygodne i tak dalej, ale wiadomo, beta. Już teraz widać, że jest potencjał na bardzo dobry umilacz czasu.
Sad_Statue - #wiedzmin #gwint 
Pograłem trochę w Gwinta i nawet mi się podoba, choć ...

źródło: comment_X4nP75pJOkzzhKDo5Sh2Wd17RwaitNK7.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@Jurigag: No bądźmy szczerzy, bez telefonów, albo chociaż tabletów, to trudno o wielki sukces z taką grą. Taki Hearthstone chyba w jakiejś formie wyszedł na telefony? Więc jakoś to się da zrobić.
  • Odpowiedz
@Sad_Statue: tylko że w hearthstone masz 1 linie na stole a tutaj trzy xD 6 cali to min, a i to wątpie że by dało radę upchać na tablecie na windowsie przecież możesz grać :P
  • Odpowiedz
@Jurigag: No tak, ale nie jest wielką filozofią zrobić np. przesuwanie po stole paluchem, tak że nie widzi się wszystkiego naraz albo coś w tym guście. Mam nadzieję, że coś wymyślą i wyjdzie, bo na PC to na pewno spędzę trochę z tym czasu, jednak stosunkowo szybko Gwinta zastąpią większe gry. Co innego na mobilkach.
  • Odpowiedz