Wpis z mikrobloga

@mtdm skończyłem chyba na 12 sezonie. Nie mam czasu obejrzeć zaległości a tym bardziej szukać gdzie to obejrzeć w normalnej jakości z polskimi napisami. Chyba że coś podrzucisz to może sobie poogladam.
@Kokos: nie, wtyczka salts moim zdaniem zjada kazdą inną + do tego pełna synchronizacja z serwisem trakt.tv i juz nie martwie się o przeoczone odcinki, wszystko samo się odznacza, mam listę 'kolejnych odcinkow', łatwy dostęp do watchlisty itp itd. Same plusy.
@Kokos:
@yacolek: też oglądam south park na kodi, razem z opensubtitles ale na każdym odcinku mam złą synchronizację napisów, jest przesunięcie o ok 2s, wiem można ustawić przesunięcie ale może mieliście podobny problem?
@mtdm: u siebie testuje trakt.tv z exodus, napisy działały dobrze z opensubtitles a z south park mam problem ale chyba wypróbuje chyba właśnie napiprojekt
@swemi01: oczywiscie ze podobny problem sie zdarza. Kwestia tego jaki 'release' z jakiego zrodla odpalisz, czasami widac 'nazwe pliku', a czasem tylko jakis ciąg dziwnych znaków - wtedy napisów szukam do skutku, albo po prostu przesuwam ręcznie. Z glosniejszymi serialami nie ma tego problemu, ale czasem po prostu masz jakis dziwny rip na danym zrodle i latwo polskich napisow nei dopasujesz. angielskie zazwyczaj bez problemu