Wpis z mikrobloga

@Hannahalla Hmm, miałem wybite wszystkie palce u rąk , kilka złamań nóg w różnych miejscach, pękniętą szczękę, nawykowe zwichnięcie stawu barkowego ( wybity wielokrotnie ) i kilka pęknięć kości i wiesz co? Nigdy przy tym nie bawiłem się tak dobrze jak to wynika z twojej historii ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Hannahalla 4x zwichniecie barku= zabieg i 2 do 3 tygodni w ortezie, i pół roku temu zwichniecie, skrecenie, naderwanie wiezadel i ścięgien w kostce
niczego w zyciu nie zlamalem
moja pierwsza powazna kontuzja w 1 liceum (bark)
@Hannahalla: Ja śmigałem wózkiem inwalidzkim po szpitalu, byłem najszybszy i zawsze wjeżdżałem bokiem do sali :D. Niemalże paliłem gumę, spoko fun, ale praktycznie półtora miesiąca musiałem tym ustrojstwem zasuwać :(.
@Hannahalla ja kiedyś zlamalam rękę przez psa - potknęłam się o niego na schodach ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale najlepszy był mój kumpel, co w gimbazie poszedł na randkę z jedną z koleżanek - stwierdzili, że wejdą na drzewo, posiedzieli, ona zeszła normalnie, a on się #!$%@?ł xD musiała go biedna na SOR zabrać, a kumpel pieprzyl jakieś głupoty przez całą drogę i nic ze zdarzenia nie pamiętał.