Wpis z mikrobloga

Ten cały Windows 10 działa mi na nerwy. Pomijając zmieniony interfejs Menu Start (szczególnie po niedawnej aktualizacji), którego za cholerę nie rozumiem i to, że dzisiaj musiałem "zresetować system" bo zwyczajnie przestał wstawać...

Zaraz po instalacji pojawia się komunikat w stylu "Hej głąbie, zaloguj się na twoim smartfonie (your other devices), bo inaczej nie mamy dostępu do twojego androida, no weź daj nam trochę udziału w rynku!".

"You need to fix your Microsoft Account for apps on your other devices..."

Chamstwo, jak zawsze w wykonaniu Windows 10.

#windows #microsoft #oswiadczenie
v.....r - Ten cały Windows 10 działa mi na nerwy. Pomijając zmieniony interfejs Menu ...

źródło: comment_89Fip2QioxSHdCiStOazlKPXob7V9yut.jpg

Pobierz
  • 6
"Hej głąbie, zaloguj się na twoim smartfonie (your other devices), bo inaczej nie mamy dostępu do twojego androida, no weź daj nam trochę udziału w rynku!".


@voltear: taaak duży plus za tą wypowiedź ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@voltear: Bill chce wykraść zdjęcia Twojego siusiaka...

"Hej głąbie, zaloguj się na twoim smartfonie (your other devices), bo inaczej nie mamy dostępu do twojego androida, no weź daj nam trochę udziału w rynku!"

dokładnie, wystarczy się zalogować do konta MS i android magicznie zmienia się w Windows Mobile.
@voltear Co wy ludzie robicie z tymi widnowsami ze takie #!$%@? wam wyskakują? Mam 2 pc z win 10, zero problemów, w pracy kilkanaście pc z win 10 i uwaga... z jednym byl problem, najnowsza aktualizacja ktora wysypala system, po ponownym uruchomieniu sam ją odinstalował i pobrał od początku...
Wystarczy uzywac mózgu a nawet Wirus okaze sie zbedny
@mamrotekk: A co miałem robić? Zainstalowałem kilka programów (takich większych i raczej rzadko spotykanych), jeden z nich pewnie się skonfliktował z jakimiś sterownikami i system przestał wstawać. A to okienko pewnie wyskakuje każdemu po instalacji systemu.

@Mirkosoft: Nie rób ze mnie debila. Zwyczajnie nie podoba mi się, że Microsoft rozpycha się łokciami. I to jest norma w Windows 10. Na przykład przy zmianie domyślnej przeglądarki z Edge na Chrome, system
v.....r - @mamrotekk: A co miałem robić? Zainstalowałem kilka programów (takich więks...

źródło: comment_b81q2BeIk1Ar9p2GZhfMmcA4UPRrzeWj.jpg

Pobierz
A to okienko pewnie wyskakuje każdemu po instalacji systemu.


@voltear: W tamtym tygodniu instalowałem 5 win10 na nowych sprzętach i na żadnym nie miałem takiego okienka. Musiałeś uruchomić jakąś usługę albo inny program ze sklepu.

To samo po jednej z aktualizacji


@voltear: Akurat to była dość duża aktualizacja która trochę pozmieniała pod maską jak i wizualnie. Stąd przywrócenie do ustawień fabrycznych, co nie zmienia faktu że akurat to mogli ominąć