Wpis z mikrobloga

Kutwa mirki, co ja odpieprzylam :-D #rozowepaski i #logikarozowychpaskow w najczystszej postaci...

1. Pod praca musialam zaniesc kilka rzeczy i jechac dalej, wiec zabralam laptopa, robaczki, bzdury.
2. Zamknelam samochod kluczykiem, bez zamykania drzwi
3. Wsadzilam kluczyki do torebki i naszla mnie mysl "nie biore torebki, bo za 3 sekundy wracam do auta"
4. Zostawilam torebke na siedzeniu
5. Trzaskam drzwiami

I tu odpala sie slowmotion. Noooooooooo.....

Ja #!$%@?, zatrzasnelam kluczyki razem z torebką i wszystkim w aucie :(

#holyfuck #wtf #nielubieponiedzialkow #poniedzialek #praca ##!$%@? #wincejtagow #khaleesitodebil
  • 31
  • 0
@Lord_Hunter
@mamFAJNYnick jak kupowalam auta, to nie bylo alarmu. Tata mechanik. Najwazniejsze dla mnie jest zamykanie na pilota, wiec tak mi zrobil, a alarmu juz nie podlaczyl (bo i tak tego nikt nie ukradnie :-D). Wiec tak krakalam sobie, ze kiedys zatrzasne klucze w aucie i prosze bardzo...

@ulath jasne, nie ma skrawy

@Khaleesi: To cię pocieszę bo taka sytuacja może być groźna jak mi się przydarzyło. Szedłem popływać na desce i by daleko nie chodzić do wody auto zostawiłem w odległości jakiś dwóch godzin zanim przypływ je osiągnie, a planowałem pływać tylko godzinę to spoko. Przebrałem się w piankę, deska pod pachę i pyk zamknąłem centralnym przy kierowcy wszystkie drzwi zapominając o kluczu w stacyjce. Odszedłem na kilka metrów i coś mnie tknęło
@Khaleesi: kiedys zaczal psuc mi sie pilot w kluczyku od samochodu i samoczynnie zatrzaskiwal drzwi. od tamtej pory nigdy nie wysiadam z samochodu bez przynajmniej jednego kluczyka w reku.
@Khaleesi: Tez blond jestem, ale farbowana i tyle razy co zatrzasnelam mieszkanie to powinnam dostac licencje wlamywacza (i debila)( ͡° ʖ̯ ͡°) w ciagu dwoch lat, na trzech mieszkaniach= 4 wywiercone zamki, 10 razy wchodzenie przez okno (1 pietro)
Teraz trzymam klucz na klatce co raz uratowalo mi dom przed spaleniem (wyszlam wyprowadzic psa na siku gdy gotowalam, a bylam tak zdenerwowana, ze zamknelam drzwi zapominajac o