Wpis z mikrobloga

@erbo: No dobrze funkcjonowało ale reforma sama się nie stanie.
http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/likwidacja-gimnazjow-ile-bedzie-kosztowac,98,0,2186082.html#utm_source=feedly&utm_medium=rss&utm_campaign=rss

Rząd zadecydował we wtorek o likwidacji gimnazjów i przywróceniu ośmioletnich podstawówek. Problem w tym, że nikt nie wie, ile ta cała operacja będzie ostatecznie kosztować. A może to być nawet kilka milionów złotych na jedną gminę. Tych jest w Polsce prawie 2,5 tysiąca.
serio? Wystarczy zamienić tabliczkę na budynku z gimnazjum na podstawówka i po sprawie?


@k1fl0w: No to podaj jakie jeszcze widzisz gigantyczne koszty?
przedstawił tutaj grafikę

@k1fl0w: A czy ja pytałem o śmieszną grafikę ze źródłami finansowania, czy o to żebyś przedstawił mi konkretne gigantyczne koszty które generuje ta reforma?

że gimnazja się sprawdziły.

xD Dx
Zapytaj dowolnego nauczyciela liceum z 20 letnim stażem czy gimnazja się sprawdziły.
śmieszną grafikę


@erbo: co w tej grafice śmiesznego?

Zapytaj dowolnego nauczyciela liceum

Może zapytać tych nauczycieli, którzy protestowali i protestują przeciw reformie?

Anyway, jak te wyliczenia są śmieszne to pokaż, ze źródłęm ile to będzie kosztowa?
Udowodnij, że gimnazja się nie sprawdziły, również poproszę o źródła.
co w tej grafice śmiesznego?

jak te wyliczenia są śmieszne


@k1fl0w: Przecież to nie są żadne wyliczenia, to jest jedynie jakieś zestawienie źródeł finansowania.
Ja nie pytałem o źródła finansowania, tylko o realne koszty reformy.

Danie grafiki z penisem miałoby taką samą wartość merytoryczną, jak ta grafika o której piszesz, bo to jest nie na temat.
odpowiesz na pytania?


@k1fl0w: To ty twierdzisz że koszty będą ogromne, więc sam najpierw podaj źródła tych rewelacji.
Na razie to nie tylko nie potrafisz podać źródeł, ale nawet wymienić słownie tych potencjalnych gigantycznych kosztów.
Ucieczka przed odpowiedzią, w zadawanie jakiś bezsensownych pytań jest żałosna.
nieprawda, ja zapytałem:


@k1fl0w:

A może to być nawet kilka milionów złotych na jedną gminę

i tak wydaje mi się, że jest bardzo niedoszacowana jak inne programy rządu


No ja tu nie widzę pytania, tylko insynuacje bez żadnych danych.
Co więcej.. dalej nawet z głowy nie jesteś w stanie podać co niby może być kosztem tej reformy.
@erbo: jakies nadgodziny robisz tu ostatnio? Az cie odblokowalem zeby archiwizowac twoje wpisy latwiej, swietnie sie to czyta w wiekszych partiach.
to był cytat ze źródła


@k1fl0w: jedno to był cytat, bez źródła, typowe dane z dupy "dziennikarza"
a drugie to były przemyślenie twoje, bez źródła, bez danych - typowe info z dupy
jakies nadgodziny robisz tu ostatnio?


@Haqim: Weź sobie policz ile dodaje wpisów dziennie, a ile gówna wrzucają te antypisowskie trolle - 10,20 czy 30x więcej?
jedno to był cytat, bez źródła, typowe dane z dupy "dziennikarza"

a drugie to były przemyślenie twoje, bez źródła, bez danych - typowe info z dupy


@erbo: i jeszcze raz?
Masz inne? Odpowiesz na pytania?
i jeszcze raz?

Masz inne? Odpowiesz na pytania?


@k1fl0w: Naucz się pisać pełnymi zdaniami, bo nikt nie wie o co ci chodzi xD

PS. Zanim zaczniesz zadawać pytania, odpowiedz na te które dostałeś wcześniej.
PS2. Pytanie nie jest odpowiedzią na pytanie.
Znowu zataczam w debacie z Tobą koło a strasznie tego nie lubię.


@k1fl0w: Zatoczyłeś koło do miejsca gdzie pytaniem odpowiadasz na pytanie xD
@erbo: ok, ja nie mam monopolu na wiedzę i nie wiem ile może kosztować reforma. Na pewno to nie jest tylko wymienienie tabliczek na budynkach. Koszty będą ogromne i nie wierze, że rząd w ogóle to policzył poprawnie.

Skoro jesteś takim ekspertem odpowiedz:

Ile to będzie kosztować? Źródła.
Udowodnij, że gimnazja się nie sprawdziły, również poproszę o źródła.
Koszty będą ogromne i nie wierze


@k1fl0w: Dalej nie podałeś skąd masz info że koszty będą ogromne.... twoja wiara to mnie średnio interesuje xD
Ile to będzie kosztować? Źródła.


@k1fl0w: No przecież to ty pisałeś że to będzie kosztować ogromne kwoty, to podaj je i swoje źródła.

Udowodnij, że gimnazja się nie sprawdziły, również poproszę o źródła.


@k1fl0w: Zapytaj dowolnego nauczyciela liceum z odpowiednim stażem.
Sorry ale nie mam zamiaru ci udostępniać numerów telefonów do znajomych i rodziny.