Wpis z mikrobloga

#praca #wroclaw Mirki szedł ktoś z was w sylwestra do pracy ? W sensie obsługa jakiegoś przyjęcia czy coś. Jak to mniej więcej wyglądało, ile zarobiliście itp ? Rozważam sylwestra zarobkowego w tym roku :D (taguje wrocław bo tutaj właśnie ewentualnie bym szukał i może macie na ten rok jakieś propozycje)
  • 9
@DefinitelyNoOne: no niby tak, ale jak nie mam opcji porządnej domówy, ewentualnie znajomi chcą wynająć jakiś domek w górach ale to z kolei jest sporo kasy, plus niebezpieczeństwo że coś się rozwali itp. Wolałbym chlać, ale jakbym mógł np zarobić z 300zł albo więcej, plus to co zaoszczędze, to robi różnice :P
@twarogowy: Miałem ofertę pracy w ochronie na rynku podczas trwania sylwestra, mogłeś chyba pracować od 12-4 albo 18-4, stawka 38zł/h. Nie zdecydowałem się, bo jednak wolałem się bawić, ale koledzy, którzy poszli nie skarżyli się.
@twarogowy: Ogólnie dorabiam sobie tak w tej branży, po prostu kiedyś po znajomości poznałem swoją szefową, która ma kontakty z różnymi firmami zajmującymi się ochroną imprez masowych i ma grupę osób z uprawnieniami na pracowanie na imprezach masowych. Kiedy dostaje telefon, że jest jakaś impreza do obstawienia to zbiera ekipę i jedziemy np. do Wrocławia. Często wymagane jest uprawnienia "członka służby informacyjnej na imprezach masowych"(jakoś tak to się fachowo nazywa), ale