Wpis z mikrobloga

Toczę bekę. Uczniowie zaczynają rozumieć co w praktyce oznaczają dla nich te populistyczne pomysły jakby żywcem wyjęte z programu wyborczego Zosi lat 8 do samorządu

Brak prac domowych? Czyli oceny tylko z pracy na lekcji, klasówek i pytania przy tablicy. Nie ma piąteczek dla mamy, taty i internetu

Ocena z religii nie idzie do średniej? Czyli odpada możliwość podciągnięcia średniej luźnym przedmiotem z którego nawet głąb miał coś dobrego

xD

#bekazlewactwa #szkola #religia #polityka
szarekredki - Toczę bekę. Uczniowie zaczynają rozumieć co w praktyce oznaczają dla ni...

źródło: pap_20231026_0W9

Pobierz
  • 133
@szarekredki a jaki wpływ na to ma mieć wykluczenie oceny z religii? Zaczynając od tego że średnia liczy się tylko przy przechodzeniu z podstawówki do liceum oraz dla bardzo nielicznych osób które dostają stypendium. No i w obu tych przypadkach konkurujesz z ludźmi którzy mają oceny wystawione w gym samym systemie i też nie będą mieli wliczonej oceny z religii.
@szarekredki nie wiem jak to teraz wygląda i czy w każdej szkole tak jest ale u nas oceny miały wagę. Ocena ze sprawdzianu miała powiedzmy wagę 6 a za zadanie domowe 1. Jak dostałeś pałę ze sprawdzianu to 5 z zadań domowych nic nie znaczyły. Zwłaszcza że zadania domowe to były sprawdzane tylko pod kątem tego czy jest zrobione a jak nie było to pała
Brak prac domowych? Czyli oceny tylko z pracy na lekcji, klasówek i pytania przy tablicy. Nie ma piąteczek dla mamy, taty i internetu


Ocena z religii nie idzie do średniej? Czyli odpada możliwość podciągnięcia średniej luźnym przedmiotem z którego nawet głąb miał coś dobrego


@szarekredki: A gdzie wady? W sensie, że mniej okazji do oszustwa dla głąbów? Nigdy rodzice mi nie odrobili żadnej pracy domowej przez całą szkołę. Mi, ani rodzeństwu,