Wpis z mikrobloga

Dziękuje mirki za piękną wspólnie spędzoną noc na mirko. To była chyba najlepsza nocna w historii, wystarczy spojrzeć ile wpisów #!$%@?śmy. Powinniśmy się domagać specjalnego odznaczenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Powoli kładę się spać bo padam na ryj. Amerykański system wyborczy jest ostro #!$%@? a przez to zajebisty bo dostarcza w #!$%@? emocji. Będę pamietał każdy tysiąc głosów na Florydzie, nawet już kojarzę niektóre hrabstwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dodam także nieskromnie, że byłem jedną z niewielu to osób które od dawna były przekonane, że to Trump zostanie prezydentem czym narażałem się głównie na kpiny. Pozdrawiam tych co mimo kpin trzymali się swojego zdania. Jak się nieco prześpie to napisze więcej dlaczego tak prognozowałem. Bynajmniej nie z wielkiej sympatii do Trumpa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#amerykawybiera2016 #usa #oswiadczenie #4konserwy #neuropa
L.....e - Dziękuje mirki za piękną wspólnie spędzoną noc na mirko. To była chyba najl...

źródło: comment_ApLOFGXviuJz3F2HJxNYII92DTApzEAt.gif

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
Jak się nieco prześpie to napisze więcej dlaczego tak prognozowałem. Bynajmniej nie z wielkiej sympatii do Trumpa


@LibertyPrime: no w sumie racja, mogłem się spodziewać że angry white americans wyjda głosować jak nigdy wcześniej, bo przecież idee GOP przed Trumpem, small government itp, ich gówno obchodziły, kwestie rasowe były najważniejsze.
  • Odpowiedz
@LibertyPrime: i'm going for the latter xD jeszcze ten republikański kongres, już widzę ludzi którzy boja się o swoje ubezpieczenie zdrowotne bo maja pre-existing condition a Trump chce #!$%@? Obamacare,która bądź, co bądź, dał im ubezpieczenie. Teraz nie będą mieli nic
  • Odpowiedz
@LibertyPrime: Dziwi mnie Twoje zadowolenie z wygranej Trumpa. Jeszcze jakbyś żył w USA to rozumiem, ale dla Polski jego negatywne podejście do NATO nie zapowiada nic dobrego.
  • Odpowiedz