Wpis z mikrobloga

Cześć mirki.

Swojego czasu śledziłem cudownego mireczka od zawsze świeżych kursów na #udemy a że ostatnio raczej próbuje w inną stronę, to może komuś się przyda moje konto. Dużo nie ma, ale są 3 kursy od javy (takie dla noobow), jeden od androida i jakiś krótki python. Wszystkie brałem za darmo, ale np. ten - Java: the complete Fundation jest teraz za 19 euro.

Podejrzewam, że zanim wrócę do pomysłu Javy, to będą już w świecie IT lata świetlne.

Dlatego robię małe rozdajo, bo zawsze tu ktoś mi pomagał jak tylko umiał z moimi problemami. Może teraz ja komuś pomogę.

Wołam ludzi od #naukaprogramowania #java #android #programowanie - z plusujących wylosuje tym mirkowym skryptem kogoś jutro koło 16 i podmienimy maila na koncie albo będziemy kombinować.

Nie wołam podludzi z rozdajo, bo umówmy się - to podludzie i cebula ( ͡° ͜ʖ ͡°)

edyta: sprawdziłem. Java for noobs jest free, 4 pozostałe stoją obecnie po 19 euro każdy.
Pobierz KaintoCharlieaDeltatoKain - Cześć mirki. 

Swojego czasu śledziłem cudownego mirecz...
źródło: comment_ItzHXnZFz2jtJcSEKGp4iY5up0KqVAlt.jpg
  • 6
@Kain_to_Charlie_a_Delta_to_Kain: Dobra inicjatywa( ͡° ͜ʖ ͡°)
Też obserwuje @nihil_novi i posiadam ponad 50 kursów. Bardzo dużo z Javy (Java dla początkujących, 200 pytań rekrutacyjnych z objaśnieniami, jUnit, Spring, Android), trochę z technologii webowych, z C++.
Wszystkie kursy na filmiku: https://youtu.be/3XY7wfs8Taw
Jeśli ktoś jest zainteresowany jakimś kursem, mogę udostępnić swoje konto :)
@Michalf94: Gratuluje ( ͡° ͜ʖ ͡°) wygrał Pan.
Reszty nie wołam, bo już kiedyś przy rozdajo dostałem zjebe ,bo każdy widząc powiadomienie myślał, że wygrał.
Teraz tylko pokminić - chyba po prostu podmienie adres meilowy w ustawieniach konta i jakieś hasło ustawie na start i konto jest Twoje ( ͡° ͜ʖ ͡°) pisz na priv.

Losowanie trochę wcześniej, bo do biedronki trza iść
Pobierz KaintoCharlieaDeltatoKain - @Michalf94: Gratuluje ( ͡° ͜ʖ ͡°) wygrał Pan. 
Reszty ni...
źródło: comment_wZiMQ6I9bd6dz5DpfIfv9U0Mir0ZFP3Z.jpg