Wpis z mikrobloga

Ostatnio podawałam informację klik Patryczek znalazł Dawcę i ma szansę na życie.
Dodawałam również znalezisko o Weronice, poznałam ją osobiście.
Niestety nie doczekała na swojego Dawcę :-(
Odeszła od nas wczoraj ok godziny 20, w swoim domu, wśród Rodziców i najbliższych. Proszę rejestrujcie się jako potencalni Dawcy Szpiku, niektórzy nie mogą długo czekać na swojego Bohatera :-(

Pozwolę zawołać plusujących wpis bo widziała, że ludzie się rejestrowali po apelu.

#bialaczka #gnidawygrywazbialaczka #dkms #szpik
balatka - Ostatnio podawałam informację klik Patryczek znalazł Dawcę i ma szansę na ż...

źródło: comment_0DcpR7NhPK1PhntsCHe3OnePT4X0QNCw.jpg

Pobierz
  • 96
  • Odpowiedz
@balatka: Kiedy dzieci zostaja same, to sa sierotami. Kiedy odchodzi zona albo maz, to zostaje sie wdowcem albo wdowa. Nie znam slow, ktore opisuja sytuacje, gdy rodzice musza byc na pogrzebie wlasnego dziecka. To po prostu zbyt straszne...
  • Odpowiedz
@balatka: Wielka szkoda. Oby takich przypadków było jak najmniej. To zawsze jest ogromna strata.
Jestem zarejestrowany w DKMS od roku. Jak kiedyś zadzwonią długo wahać się nie będę.
  • Odpowiedz
@balatka: kiedyś brałam udział w zapisach do dkms na jakimś meczu, wiele osób odmawiało zapisania się do bazy dawców, bo murzynowi to on nie da szpiku, bo hospitalizacja, bo będzie bolało, bo nikt z mojej rodziny nie potrzebuje szpiku. Przykre, że mamy XXI wiek a ludzie nadal mają takie klapki na oczach :(
  • Odpowiedz
@balatka: Jestem zapisany od prawie 3 lat już, niestety na razie nie znaleziono nikogo ze zgodnością, komu mogłbym pomóc.
Dodatkowo oddaje regularnie krew.
Taka pomoc nic nie boli, człowiekowi nic nie ubędzie, a może uratowac życie kiedyś. ;)
  • Odpowiedz