Wpis z mikrobloga

tl:dr: nie znam się w ogóle, nigdy nie miałem smartfona, nie wiem na co patrzeć. Szukam coś niedrogiego (700zł ?). jedyny wymóg (bardzo) dobra jakość dźwięku, reszta standard.

Mirki, przez lata opierałem się smartfonom, nie chciałem być wiecznie online, nawet przez zwykły telefon niezbyt lubię rozmawiać. Złamałem się bo zauważyłem, że ostatnio zaczęło się to zamieniać w wykluczenie technologiczne. Nie chcę być jak starzy ludzie na bakier z technologią, a smartfony są coraz częściej potrzebne.

Nie wiem od czego zacząć. Właściwie jedyne kryterium to jak najlepsza jakość dźwięku na słuchawkach (oczywiście moich, nie z zestawu). Reszta standard ma płynnie działać, nie być poniżej średniej w wytrzymałości, trwałości baterii (oczywiście jedno i drugie mile widziane powyżej średniej), wystarczy, ze aparat będzie robić takie zdjęcia żeby było wyraźnie widać co na nich jest :P Poza słuchaniem muzyki to fejs, mirko, poczta, szukanie rzeczy w necie, jakieś aplikacje w stylu uber, jakdojade, google maps. No standard, Filmów na nim oglądać raczej nie będę, jeśli gierki jeśli już to sporadycznie proste.

Jeżeli jakość dźwięku mocno podbije cenę to mogę zrezygnować i tak jak teraz korzystać z osobnego odtwarzacza. Teraz używam sanca clip+ i chciałem go wymienić na coś lepszego. Więc przez dobrą jakość mam na myśli coś zdecydowanie lepszego od sansy. W kontekście dobrego dźwięku czytałem o HTC One M8 to dobry pomysł czy zabytek?

Aha no i piniondz. Wciąż mam opory przed wydaniem na smartfona większej kasy. Sam nie wiem, niedrogo. Da się za 700 zł?

#telefony #smartfon #htc
No i chyba #android bo raczej na pewno ten system. Nie zaglądałem pod ten tag, mam nadzieję, że mnie za użycie go nie zjecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 7
@dondon bardzo dobra jakosc dzwieku. Ale na sluchafonach, czy glosniki?
Uzywalem Moto G 2, tanio a dobrze, glosniki stereo, na sluchawkach tez bez zarzutu.