Wpis z mikrobloga

Będzie ciąg dalszy, bo nie wiem, czy lecieć po kisiel? (;


@Francisco_dAnconia: Tylko olej, Kiciuś. Kokosowy:P

Mylisz ironię z satyrą


@Aerials: O, ten obrazek niby na co jest satyrą (jeśli już chcemy być tak semantycznie poprawne)?
  • Odpowiedz
@Aerials: @nietopies: Ktoś ma jakiś pomysł, żeby zmienić tekst i wtedy zobaczyć reakcje? Niestety nic ciekawego nie przychodzi mi do głowy, jak na razie mam tylko "za wyjście za mąż za brzydkiego faceta powinni wypłacać dożywotni zasiłek" ale czerstwe to. Mogę zmienić napis, wrzucić i wtedy zobaczymy reakcje, czy bawi :)
  • Odpowiedz
Ocho, jednak się dzieje. Bambino może być? :P


@Francisco_dAnconia: Nic się nie dzieje;) Kokosowy, już pisałam:*

Co dokładnie jest ironią w tej grafice?


@Aerials: Okazuje się, że nic, wbrew temu co sądziłam. Ale tym bardziej nie widzę tu satyry.
  • Odpowiedz
to chyba śmieszy tylko brzydkich facetów, ktorzy musza molestować kobiety


@Haneul: A Ty myślisz, że ci atrakcyjni, którzy nie narzekają na towarzystwo kobiet, nie mają ochoty czasem zdobyć czegoś, co jest poza ich zasięgiem? To pomyśl jeszcze raz :)

Niektórych ludzi niestety kręci molestowanie niezależnie od własnego wyglądu.
  • Odpowiedz
@rdza: @Haneul: Przecież to jest satyra skierowana w ludzi, którzy usprawiedliwiają molestowanie i gwałt np. ubiorem kobiety "bo mogła sie spodziewać", albo "powinna się cieszyć, bo szef to przystojniak". To masakra, że ktoś zrozumiał to jako tłumaczenie molestowania.
  • Odpowiedz
podaję jako przykład kogoś o dużo bardziej ciętym humorze, kto dzisiaj przez to samo gremium został by okrzyknięty seksistą.


@Ssssssssindriiiiiiiiiiiiiii: Zauważ tylko, że Boy oprócz tego że miał cięty humor miał też niesamowicie lekkie pióro co zjednywało mu zwolenników i dzięki czemu wiele uchodziło mu płazem. Mleczkę natomiast #!$%@? subtelność czołgu i raczej niewysublimowany żart;)
  • Odpowiedz