Wpis z mikrobloga

@wojtuswww: moja rada - szukaj kogoś kto się zajmuje rehabilitacją sportowców, bo tacy fizjoterapeuci najlepiej przywracają do takiego stanu jaki powinien być. mogę polecić cms na wawelskiej, o wspomnianym wyżej ortorehu też słyszałem dobre opinie.
@wojtuswww: może Enel Sport w budynku stadionu Legii? Ci sami lekarze, którzy zajmują się piłkarzami Legii. Indywidualnie nie wiem ile biorą, ale na abonament za ok. 100zł miesięcznie masz dostęp do wszystkich lekarzy. Rehabilitacje po ok. 100zł za wizytę, ze zniżką 10%.
@mam_Cie_na_strzala: zalezy z czym masz problem :P ogolnie uznalem, ze jak sam sie nie zainteresuje to nikt mi nie pomoze, nawet najlepsi fizjo/ortopedzi mają sprzeczne opinie. Też jakbyś miał konkretne pytania to wal śmiało priv :P
@RoundStic: @beliver: @mam_Cie_na_strzala: @Maciej_Barbarian: cześć! chłopy nie będę się tłumaczył ze swojego zapominalstwa, bo aż wstyd :(
Po uszkodzeniu chodziłem na fizjoterapie do caroliny centre (luxmed). NIE POLECAM. Mega drogo. Fizjoterapeuci świetni ale mają bardzo mało czasu dla pacjenta podczas wizyty i płacisz wiele za niewiele. Miałem zrobione MRI przed fizjoterapią, które nic nie wykazało. Lekarz stwierdził, że nic nie jest a problem mam w głowie XD albo
@wojtuswww: Dzięki za odpowiedź. Ja ze swoje strony dodam, że jestem już po 3 rehabilitacjach (brak poprawy), przyjąłem chyba z 5 różnych zastrzyków (ból po maks. 2 miesiącach zawsze wracał) i kiedy myślałem, że już na pewno kwalifikuje się na operacje to dostałem informacje, że potrzebuje dobrego fizjoterapeuty i zastrzyków xD. Także na początku przyszłego roku prawdopodobnie wypróbuje 4 miejsce i będę testował kolejne zastrzyki...
@mam_Cie_na_strzala: Tak w skrócie to 3 lata temu od tak zaczęły mnie boleć obydwa kolana podczas chodzenia... ból wydobywa się z pod rzepki i generalnie czym mocniej je obciążę tym bardziej mnie bolą. Natomiast w zależności od lekarza mam: chonodromalacje rzepki 1/2 stopień, boczne przyparcie rzepki (zlikwidowane podczas 1 rehabilitacji), genetycznie zbyt wysoko rzepkę, uszkodzona łąkotkę przyśrodkową, wydatny fałd błony maziowej po stronie przyśrodkowej.
@Maciej_Barbarian: Poczytaj jeszcze o zastrzykach z osocza krwi. Generalnie chondromalacja to #!$%@? sprawa - u mnie jest też 1/2 stopień plus punktowo 4 stopnia (przwróciłem sie kiedyś na kolano i prawdopodobnie to spowodowało uszkodzenie chrzastki) plus lekkie pęknięcie łąkotki przyśrodkowej. Generalnie fizjo mam dopiero przed sobą i liczyłem po cichu że wyleczenie przyparcia bocznego rzepki w moim przypadku pomoże, ale z tego co piszesz to nie koniecznie będzie różnica.
@mam_Cie_na_strzala: Rocznik 95. Tak, samo z siebie, natomiast pierwsza lampka zapaliła mi się gdy ponad pół roku wcześniej po niecałych 2 miesiącach naprawdę lekkiego biegania zaczęły mi jakby twardnieć stawy kolanowe? Tzn. miałem wrażenie, że zamiast rzepki mam kamień -> poszedłem na usg, nic konkretnego nie wyszło. Dostałem maść, przestałem biegać i miałem wrócić za 2 tygodnie jak by nie było poprawy. Poprawa była i po 2 miesiącach już było po