Wpis z mikrobloga

Przeglądając wczoraj forum CD Projektu dokładniej Gwinta, natrafiłem na post w którym została poruszona kwestia tego czy by nie dało się dostosować gry do potrzeb osób niewidomych Link do tematu. Mimo, że temat mnie nie dotyczy to inicjatywa mi się spodobała. Przyznajcie sami nie zagralibyście w tak udźwiękowiona grę? Ja bardzo chętnie bym zobaczył jak to jest grać przy pomocy samego dźwięku. Poza tym zwiększenie renomy zawsze jest w cenie a wiadomym jest, że CD Projekt musi mieć z tego korzyści. Po co to tu zamieszczam ponieważ jest potrzebny rozgłos a wykop ma duży zasięg. Im więcej ludzi poprze ten pomysł, tym większe szanse na to, że deweloper przyjrzy się tematowi i spróbuje to zaimplementować. Spróbuje ponieważ rzecz może być trudna do zrealizowania na silniku Unity. Miło by było gdybyście okazali wsparcie :)

#gwint #gwent #wiedzmin3 #gry #polska trochę #pomagajzwykopem
Dalthair - Przeglądając wczoraj forum CD Projektu dokładniej Gwinta, natrafiłem na po...

źródło: comment_LbcHtrgbuiZhKvIbGSCj9TvveQqJsBDt.jpg

Pobierz
  • 11
@Dalthair:
powodzenia ale to trochę kończy temat

a Ja stwierdzam, że to by było niegrywalne. nie, nie dla niewidomych, a dla przeciwników bo zanim gracz by usłyszał wszystkie karty na starcie, a potem musiał wysłuchiwać wszystkich zagrywanych kart i czynności jak zwiększanie bądź zmniejszanie mocy kart w polu to zrezygnowałby po trzecim razie
@kvvach: Odsłuchanie samej nazwy karty nie trwa długo, a to wystarczy do tego by wiedzieć co dana karta robi. Nawet system skrótów można wprowadzić oraz oznaczenie że gramy z osobą niewidomą. Sądzę, że taka osoba jest w stanie się nauczyć obsługi gry do takiego stopnia, że jej ruchy nie będą trwały wieczności.

@TlustodupyBialorusin Przecież chodzi jedynie o to by temat zbadać. Jeżeli po analizie wyjdzie, że będzie to problematyczne to po
To też jest poruszone na forum zapominałem o tym wspomnieć, że też chodzi o to by więcej się ludzi dowiedziało to ktoś stworzy moda do tego.

Czytałem. nie traktuj mnie jak idioty
@Dalthair: