Wpis z mikrobloga

Ponad miesiąc po ślubie a penis not into wagina. Nie da się, boli JĄ. Ginekolog gada że anatomicznie wszystko jest OK i można sie ruchać. Dwóch seksuologów daje tą samą opinię: TO NORMALNE ŻE RÓŻOWE BOLI, a często uber mocno boli (tak jak moją) i że nie mają przyjemności z seksu . Na nic godziny gry wstępnej, na nic ultra penetracyjny nastrój, na nic tony żelu nawilżającego. BOLI I #!$%@?. Czasem żałuje, że moja żona nie była posuwana już od gimbazy przez sebiksów. Bracia Mircy Piękne życie przede mną. #zalesie #przegryw #tyleprzegrac #seks
  • 310
@InsaneMaiden: Nie spadłem z księżyca, to Ty nie doczytałaś co OP pisał, jeszcze żałośnie próbujesz zrzucić tą swoją ignorancję na mnie. A nie przyszło Ci bulwo do głowy, że OP zamiast chwilkę poczekać w partnerce rżnie ją tak, że się wióry sypią? Ale nie bo przecież ty jesteś #rozowypasek i wiesz wszystko... Moim zdaniem powinien chwilę poczekać aż pochwa się rozejdzie, moja partnerka miała podobnie, podziałało, daje chłopakowi radę, może skorzysta
@pestki_z_dyni: Ja bym obstawiała jakąś infekcję, może nawet nie pochwy, ale np. cewki moczowej? (Sorki że tak bezpośrednio). Niech zrobi dobrze badania, może nie mieć innych objawów, więc nawet specjaliści przeoczą problem, to się czasem zdarza.