Wpis z mikrobloga

MAM! Zacznę od tego, że moja paczka nie znajdowała się w paczkomacie, a była u kuriera w samochodzie, bo paczkomat za mały na tak dużą ilość paczek.. Gdy odbyły się formalności kurier dając mi moją wyczekiwaną ogromną paczuchę, spojrzał na symbol wykopoczty i na mnie z miną która wyrażała wszystko ( ͡° ͜ʖ ͡°), a więc w te pędy do domu, z bananem na ustach żeby rozpakować zawartość. Trochę ciężka więc obawiałam się, że dziś będę bogatsza o 2 kg cebuli, ale nie! Mój Mireczek się baaardzo postarał. Tak więc @sphinxxx dziękuję Ci bardzo, bardzo serdecznie. Była to moja pierwsza edycja i dzięki Tobie wezmę udział ponownie, bo to wciąga! A więc do meritum. Dziękuję za:
-kubek "grey's anatomy" będzie mi towarzyszyć podczas oglądania seriali, teraz oglądam The Cnown więc zaraz ciepłą herbatkę biegnę robić.
- tytkę na zakupy! Jest boska, takiej potrzebowałam, bo wcześniejsza mi pękła tyle w niej zakupów miałam, więc strzał w dziesiątkę.
- książka - może choć trochę da mi poczuć jak tam jest w Australii, dobra na czas kiedy skończę serial :D
- puzzle - już mój niebieski zadeklarował się, że będzie układać w weekend, więc i on ma frajdę :)
- słodyczy, nigdy za mało z czego niebieski średnio zadowolony ( ͡º ͜ʖ͡º)

Dziękuję jeszcze raz i Tobie również życzę Wesołych i rodzinnych świąt.

P.S Z Twoim pismem nie jest źle, bez problemu rozczytałam
#wykopoczta #chwalesie
monte1 - MAM! Zacznę od tego, że moja paczka nie znajdowała się w paczkomacie, a była...

źródło: comment_7K1i2xOmUefVs28WJyG4hmi3Gn2vICTS.jpg

Pobierz
  • 8
@ElCidX: straszyli nas, że nie damy rady, ale jest ok. Wszedł w nasz tryb czyli śpi do 13, później szaleństwa, ale bawi się sam, bądź z psami jak idziemy na wybieg :) Jest do ogarnięcia ..
@monte1: A ja siedzę jak na szpilkach, bo inpost wciąż twierdzi, że przesyłka niedoręczona :D Bardzo się cieszę, że zawartość paczki przypadła Ci do gustu, wszystkiego dobrego :)

P.S Tuż po skrzętnym zapakowaniu paczki zauważyłem, że w roztargnieniu zapomniałem zapakować gadżetów dla Stiflera i Fałka, więc podziel się czymś z nimi, żeby nie byli stratni ;p