Wpis z mikrobloga

No elo xD

Niezła afera się rozpętała, ale to dobrze. Pokazała, że jednak zdecydowanej większości uczestników wykopoczty zależy na spersonalizowanym liście i drobnych upominkach, a nie na wartości materialnej.

@qmox otworzył paczkę, nad którą sporo kmniłem i starałem się, ale niestety mu nie podpasowała, czemu dał wyraz w swoim poście. Poniosły go emocje, zdarza się. Jedyne co mogę mu zarzucić to fakt, że wdał się w dyskusje, co podejrzewam musiało go kosztować sporo nerwów.

Chciałbym tutaj podziękować wszytskim z was, którzy stanęli w mojej obronie plusami, komentarzami czy prywatnymi wiadomościami. Przywracacie wiarę w ludzi, dla takich jak wy jestem na mirko ( )

Ale proszę, nie najeżdżajcie, nie obrażajcie @qmox - wytykacie mu, że mnie publicznie szkaluje, a sami robicie to samo. Jest młody, nie zna życia, ale właśnie dostał porządną lekcję, tylko może wyciągnąć niewłaściwe wnioski.

Co do upublicznienia mojego listu - tajemnica korespondencji obowiązuje osoby trzecie, które nie są tu stronami. Oprócz tego w liście nie było żadnej informacji mającej znamiona danych osobowych objętych ochroną, dlatego miał pełne prawo udostępnić ten list. Powiem więcej - bardzo się cieszę z tego powodu. Dlatego znowu apeluje, nie linczujcie go za to. Ma moje nazwisko, adres, numer telefonu - ale ich nie wrzucił. Szanuję mocno, pewnie nie każdy by się tak zachował.

Jeżeli chodzi o wartość paczki, to było ustalone ok 30zł i tyle mnie wyniosła - wbrew pozorom ta książeczka nie kosztowała 5 złotych ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czy mogłem wydać więcej albo mniej? Oczywiście, ale kupiłem tylko to, co potrzebowałem do paczki. Nie więcej, nie mniej. Ci z was, którzy mi zarzucają cebulactwo i jechanie po taniości - proszeni są o kopnięcie się piętą w czoło, ponieważ baaaardzo nie rozumiecie o co chodzi w wykopoczcie.

Nie miałem czasu wczoraj śledzić tego, co się działo pod postem, ale po zastanowieniu wiem, że ostatnie zdanie mojego komentarza trzeba zmienić - warto było. Cholernie warto było. Gdybym miał teraz znowu wysyłać tę paczkę, to nic w niej bym nie zmieniał.

#wykopoczta
  • 121
@Antyperspirant: A wiesz co mnie najbardziej dobija od wczoraj? Ponad 700 Uczestników zabawy. Ponad 700 paczek.
A od ponad 12 godzin w gorących afera z powodu jednej paczki i najwięcej opinii od osób, które nigdy w zabawie udziału nie brały.

Nie oceniam Twojej paczki - nie taka moja rola w tym wszystkim. Ale uważam, że cały temat był zupełnie niepotrzebny i nie wnosi zupełnie niczego. ( ͡° ʖ̯ ͡
@b__g: nie spodziewałem się czegoś takiego i nie było to w moim zamiarze. Rozumiem twoje obawy i również mam nadzieję, że nie pogorszy to opinii całej akcji. Od siebie mogę obiecać, że w każdym możliwym miejscu będę zachwalał i promował twoją zajebistą robotę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@wlaczkomputer: ciekawe pytanie, ale odpowiedz na nie brzmi - tak. Byłem świadom tego, że list może zostać źle zrozumiany.
@diabeu255: a kto nie lubi? ( ͡° ͜ʖ ͡°) i zauważ, że do tej pory to ja napisałem jeden pod tamtym postem i teraz ten post. A do gorących to poleciało, bo masa ludzi sie tym zainteresowała, więc proszę do nich mniej pretensję. I nie zabieraj mi wnten sposób prawa do wypowiedzenia się w temacie, ktorym tyle emitentów na mnie poleciało