Wpis z mikrobloga

@Ov4m: nie kupuj wersji europejskiej. Brak b20 to jest #!$%@?, bo bez lte sie obejdziesz 3g tez #!$%@? az milo, chyba ze gigabajty danych transferujesz.
Za to nie obejdziesz sie bez szkla na ekran i bez etui. Dla wersji international etui praktycznie nie ma (tel jest dluzszy od zwyklego o 2/3mm) a szklo jedno i to srednie.
W przypadku xiaomi szklo to must have.
@Ov4m ja mam redmi 3s i LTE obsługuje mi tylko w dużych miastach. Obecnie jestem w Gdańsku i sporadycznie tracę zasięg, ale 3g też działa. Gorzej w mniejszych miastach/miejscowościach. Jak wracam do domu to internetu po prostu nie mam. Albo jest E(edge?), który i tak nie działa. Więc jak ktoś używa internetu z gpsem jako nawigacji to nie wiem jak sobie radzi. Bo rzadko kiedy w ogóle mam na trasie internet.
@Ov4m
@j4ace mieszkam w mniejszym mieście (<100tys ) i 4g mam praktycznie cały czas. Nawet w domu. Ani razu nie odczułem braku tego pasma. No i naprawdę weź zwykła wersję bo cię #!$%@? szczeli z dobieraniem akcesoriów
@Ov4m: szarą wersję z b20, 2GB ramu i dwuletnią gwarancją najtaniej (829 zł) znajdziesz na emag.pl (dawne agito.pl). W opisie i specyfikacji mają błędy (procesor MediaTek, wymiar 150mm), ale na 99% jest to telefon ze Snapdragonem 650 i wysokością 152mm pochodzący z dystrybucji CK Mediator. Przed zakupem polecałbym jednak zadzwonić i się upewnić. Tutaj inne sklepy.
Z roczną gwarancją kupisz na allegro za 739 zł od polecanego na forum MIUIPolska sprzedawcy