Wpis z mikrobloga

  • 3
Mireczki, jakie polecacie gotowe liquidy do #epapierosy ? Kupiłem sobie wraz z ego aio blue mist trzy rodzaje(Black tea, strawberry, berry mix), jednakże wcale mi one nie podchodzą, smakują słabo albo słabo i chemicznie.
Za czym warto się rozglądać? I gdzie najlepiej szukać w #rzeszow ?
  • 9
  • Odpowiedz
@malas1: ja w edymie kupuje i to są takie w sumie przeciętne chyba właśnie BM, kupiłem ostatnio jakiś arbuzowy z innej firmy i jest dużo lepszy ale 12zł / 10ml
  • Odpowiedz
@malas1: zacznij sam mieszać, ew dobre lq to dillionsy, pan chmurka ale ty juz 25-30 zł za 30 ml. Hangsen jest lepszy od bm tani jak woda ale nie wiem czy jeszcze handluja w sieci.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Szafek7 zdaje sobie sprawę,ze najlepiej wychodzi jak się samemu coś zacznie robić, tylko aby miało to jakiś sens musiałbym od razu wyłożyć troszkę więcej grosza niż kupując gotowe liquidy :)
Ale dziękuję za radę, popatrze na te p1
  • Odpowiedz
@malas1: możesz kupić bazę nikotynową o danej mocy i aromat, jak masz smooke w mieście to polecam te los aromatos czy jak im tam, próbowałem chillout i danzel i spoko są
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@siej no właśnie teraz rozważam taka opcje, żeby kupić sobie bazę i do tego dokupić aromaty, tak wyjdzie nie dość,ze taniej, to pewnie też lepiej
  • Odpowiedz