Wpis z mikrobloga

Obserwuje Mirko od paru lat i widzę, że kobiety mają tutaj przerąbane totalnie. Mizoginia (nazywajmy rzeczy po imieniu) jest wszechobecna. Pod prawie każdym tekstem gdzie udzielają się #rozowepaski znajdzie się jakiś idiota który ma problem sam ze sobą i daje upust swoim stulejarskim zapędom. Ciekawe czy takimi tekstami też do swoich matek rzucacie. Nie chce nawet podawać przykładów bo wystarczy wejść w jakikolwiek wpis żeby przeczytać że różowe się puszczają, wszystkie mają bolca na boku i ogólnie są brzydkie i #!$%@? że szkoda w ogóle z nimi wchodzić w dyskusje. Nie wiem czy to kwestia wychowania ale wydaje mi się że tak, szacunek do kobiet wynosi się z domu. Stuleju nie ważne czy masz 17 czy 27 lat z takim podejściem żadna dziewczyna nawet na Ciebie nie spojrzy bo odgórnie będzie wyczuwać Twoje #!$%@?.
#oswiadczenie #niebieskiepaski #rozowepaski #dziendobry
  • 270
@zoltan87: A wiesz że są też dziewczyny które za wszelką cenę unikają kontaktu z mężczyznami i nie chodzi tu o jakieś głębsze relacje tylko samo kumplowanie się. Mnie to #!$%@?. Są dziewczyny, z którymi można obalić litra, są typowe pustaki które trzeba ignorować i są też typiary które trzymają się w swoim wąskim kółeczku i nawet nie wiesz co powiedzieć bo i tak ci nie odpowie XDD
Co wy z tym białorycerzeniem? Prawda w oczy kole? Czy on kogoś broni? Uzala się nad losem różowych? Zwyczajnie stwierdza fakt, który każdy w miarę normalny człowiek zauważy po pięciu minutach. A i tak to tylko jedna strona medalu, bo obrazu #!$%@? dopełnia to jakim powodzeniem cieszą się tu akcje zbierania atencji przez różowe "pokaż byle co a stulejom #!$%@?" xD