Wpis z mikrobloga

Obserwuje Mirko od paru lat i widzę, że kobiety mają tutaj przerąbane totalnie. Mizoginia (nazywajmy rzeczy po imieniu) jest wszechobecna. Pod prawie każdym tekstem gdzie udzielają się #rozowepaski znajdzie się jakiś idiota który ma problem sam ze sobą i daje upust swoim stulejarskim zapędom. Ciekawe czy takimi tekstami też do swoich matek rzucacie. Nie chce nawet podawać przykładów bo wystarczy wejść w jakikolwiek wpis żeby przeczytać że różowe się puszczają, wszystkie mają bolca na boku i ogólnie są brzydkie i #!$%@? że szkoda w ogóle z nimi wchodzić w dyskusje. Nie wiem czy to kwestia wychowania ale wydaje mi się że tak, szacunek do kobiet wynosi się z domu. Stuleju nie ważne czy masz 17 czy 27 lat z takim podejściem żadna dziewczyna nawet na Ciebie nie spojrzy bo odgórnie będzie wyczuwać Twoje #!$%@?.
#oswiadczenie #niebieskiepaski #rozowepaski #dziendobry
  • 270
@zoltan87: Ta jasne. Tyle atencji co tutaj nigdzie nie zbierają. Po co wrzucają swoje zdjęcia? Nawet średnie rózowe moga się poczuć jak księżniczki. Tak jadą po stulejkach, a same na nich żerują.
Po drugie specyficzny wewnętrzny humor. Niektórzy nie ogarniają i myślą, że to naprawdę.
Po trzecie o logice rózowychpasków też mógłbym tu coś powiedzieć, bo rozmawiałem z wieloma rózowymi na wykopie i niektóre wcale nie są lepsze od stulejów. Pozdrawiam
Serio sugerujecie ze te wszystkie teksty są na serio? I maja obrazić laski? Na każdym forum jest banda idiotów i tyle, ktoś wrzuca tu swoją twarz i liczy ze dostanie same brawa? Sorry świat tak nie działa, poza tym większość tekstów to są po prostu internetowe chanowie teksty i tyle nikt nie ma zamiaru na serio komuś #!$%@?ć. Jeśli ktoś tego nie rozumie to serio niech odstawi internet bo traktuje go zbyt
@zoltan87: ja to powtarzam od lat. Ten portal powinien nazywać się mizogin.pl. Kobiety to najgłupsze istoty świata, które nie mają o niczym pojęcia. Nawet nie są potrzebne do fapowania, bo można sobie włączyć chińskie bajki i po problemie. Większość dyskusji z niebieskim o innym zdaniu, albo zaczyna się: "dziewczynko co ty wiesz", albo kończy wykręceniem kota ogonem i komentarzem "logikarozowychpaskow". Mało tego nawet w kwestiach typowo kobiecych, stuleje wiedzą lepiej co
dobrze tak szmacie, tak to jest jak wybiera się łobuzów. xD


@Shanny: skoro łobuzy znani są z bicia i gwałcenia partnerek a kobiety mimo tego i tak ich wybierają to same są sobie winne gdy misio je pobije lub zgwałci
@zoltan87: Całe życie byłem dżentelmenem, dopóki 2 lata temu nie odkryłem, że pokolenie młodych kobiet jest po prostu #!$%@?. Zepsute moralnie i mentalnie. Tylko każda patrzy jak tu wykorzystać dobroduszność wpojoną przez matkę. Każda próżna i łasa na komplementy z ego wielkości Wieży Eiffla. Zostałem wykorzystany przez to co wpojono mi w dzieciństwie i już nigdy #!$%@? w życiu nie będę miły ani nie pomogę żadnej kobiecie, tylko dlatego że jest