Wpis z mikrobloga

#!$%@? jak ludziom nie wstyd dawać takie ogłoszenia jako agenci nieruchomości no jasny #!$%@? mnie strzeli zaraz, 16metrów w obrzyganej kamienicy z lumpami widać że kilku tu umarło i nawet pani ANNIE nie chciało się jakimś łebkom za dwie stówki tego gówna zerwać i pomalować byle na szybko na biało. 12tysięcy za metr gówna elo #!$%@? wstyd
#krakow
https://otodom.pl/oferta/mieszkanie-15-91-m-krakow-ID35MZg.html#gallery-open[1]
Pobierz
źródło: comment_g62Q01XK2yvarLCkedV1jBKBNqdA2TOH.jpg
  • 30
@SubZero02: nie... dość często się to zdarza. Statystyczny sprzedający to krakus od pokoleń, ma wszystko w piździe, sprzeda byle g*no i nawet palcem nie kiwnie, żeby cokolwiek się "napracować" przy sprzedaży. Na szczęście te cechy nie dotyczą nowohucian, oni mają godność jakąkolwiek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

a pośrednik - to wrzód na tyłku, najczęściej jest to jakiś młokos w trakcie lub tuż po studiach pracujący za psie
@SubZero02: bajki o nich opowiadają... będzie już ładnych kilka lat jak tu mieszkam i niestety z każdym dniem mam coraz gorsze zdanie o tych z centrum Krakowa a coraz lepsze względem ludzi z Huty
@vasil: a kojarzę, typ w okularach z youtube... Nie oglądałem niczego poza jakimś filmem z Japonii wczoraj... Coś z jakimiś koszulkami afera ? Taki narcyz trochę?
@vasil: nie pasuje, co innego miałem na myśli, bardziej takich Januszy wąsatych co myślą, że są potomkami bogatej, mieszczańskiej klasy średniej a jedyne, co reprezentują to brak kultury i pazerność. A Gonciarz to inny typ
#!$%@? jak ludziom nie wstyd dawać takie ogłoszenia jako agenci nieruchomości


@krabsik: już Ci ładnie tłumaczę - tacy agenci są wynagradzani w systemie podstawa + prowizja. Prowizja wiadomo, a podstawa jest wypłacana tylko wtedy, gdy do bazy danych pozyskają x mieszkań/domów miesięcznie, w przeciwnym razie nie zarobią nic, zero złotych wypłaty.
Także to nie jest kwestia wstydu niestety ( ͡° ʖ̯ ͡°)