Wpis z mikrobloga

Wczorajszy dzień był dobrym dniem. Zmontowalem rozdzielnicę do swojego #inteligentnydom i upiekłem całkiem ciekawy nowy chlebek ( #bojowkapiekarska here, czy ktoś kiedyś użył już tych dwóch tagów w jednym wpisie( ͡º ͜ʖ͡º)?). Trochę #chwalesie.

Ps. Mieszkanie od nowego roku będzie funkcjonować jako obiekt pokazowy, więc wszystkich Mirków zainteresowanych automatyką swoich mieszkań z Warszawy i okolic już zapraszam na kawę:).
Szloch - Wczorajszy dzień był dobrym dniem. Zmontowalem rozdzielnicę do swojego #inte...

źródło: comment_kqtaphnxrtY90Mf8DYWGv5CFz8JV8Ctc.jpg

Pobierz
  • 10
@Szloch: Takiej kombinacji nie kojarzę :) Ale najs. To jest żytni? Widzę coś ciemnego - rodzynki, żurawina czy jakieś słodowane ziarna? Rozdzielnica też robi wrażenie, ale póki co boję się inteligencji domu - że mnie przerośnie ;)
via Android
  • 0
@tptak przepis z głowy. Łącznie 700g mąki, po 60g oliwek i pomidorów. 15min w 240 stopniach i potem 70min w 200. Nie jestem w tej materii ekspertem, więc chętnie posłucham rad bardziej doświadczonych kolegów:).
via Android
  • 1
@tptak zakwas zrobiłem sam ze dwa miesiące temu i po prostu z każdego kolejnego chleba odkładam trochę na następny. Robiłem go na mące żytniej przez tydzień. Przeszedł przez około 10 chlebów.
via Android
  • 0
@qwert321 taki, który będzie można dowiedzieć, zobaczyć jak co działa, co można zrobić, zobaczyć jaki jest efekt końcowy instalacji, a przy okazji porozmawiać. Jest to przygotowane szczególnie dla potencjalnych klientów.