Wpis z mikrobloga

Jak co roku beka z ludzi, którzy słuchają 'Trójkowy Top Wszech Czasów' czyli ranking utworów anglojęzycznych oraz koniecznie rockowych, bo przecież inne gatunki muzyczne nie istnieją. xD Co tam Mozart, Beethoven, jazz, muzyka instrumentalna, czy filmowa bo liczą się tylko brytyjskie przyśpiewki rockowe. Jakby to się nazywało 'Rockowy Top Wszech Czasów z UK i USA' to bym to zrozumiał, ale skoro udają ranking najlepszych utworów ever to jest to po prostu żenujące. Jeszcze sprawdzałem kiedyś i to nie jest tylko wina słuchaczy bo nawet w propozycjach utworów na które można głosować nie ma innych gatunków muzycznych, a jeśli są to szczątkowo. I co roku klepią te same anglojęzyczne przyśpiewki o schodach do nieba, braciach w armii czy jakichś cygańskich rapsodiach. Co roku te same utwory, ten sam ranking, hermetyczne to jak nie wiem, nudne i bez sensu, ale Janusze muzyki emocjonują się czy usłyszą U2 na miejscu 6. czy 7. a potem klaszczą. xD
#muzyka #topwszechczasow #oswiadczenie #rock #bekazpodludzi #heheszki
  • 44
  • Odpowiedz
@Sztenberger: kiedyś w sumie sam o to buldupiłem, a teraz to już whateva rekin. trójka ma taki target, ta audycja ma taki target, słuchają jej osoby które są z Niedźwieckim od 30 lat ew. dzieci tych ludzi lub osoby które lubią taką muzykę. jak ktoś liczy na to, że w przyszłym roku zaczną puszczać jakąś techniawę, bossa nove lub tradi-modern to niech wybierze się na pitchfork/do łysego/na mu/na offa/tauron/albo jakąś audycje
  • Odpowiedz
@Sztenberger: A może właśnie o to chodzi, że to jest "trójkowy" top wszechczasów a nie top wszechczasów w ogóle? Taka w Trójce leci muzyka, takich mają słuchaczy to i taki jest robiony top. Gdzie tu #bekazpodludzi ?

Właściwie to ten top mógłby się nazywać tak jak napisałeś i to byłaby prawda. Sądze, że niewielu słuchaczy miałoby z tym problem.
  • Odpowiedz
@Sztenberger:

Trójkowy Top Wszech Czasów

Trójkowy
Trójkowy
trójkowy


... wiadomo, że to ich subiektywny ranking, więc na #!$%@? się pluć? Tak samo jak ja mogę teraz napisać że wg. mnie Mezo jest lepszy niżeli 2Pac czy Eminem i nie powinno Was to obchodzić. Nie chcesz, nie słuchaj. Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
  • 5
@Sztenberger ale co Cię to gowno obchodzi?
Słucham tego od 5 lat i faktycznie co roku jest to samo, ale to taka fajna tradycja, leżę sobie, odpoczywam po sylwestrze a w tle lecą najlepsze rockowe utwory. Ma to coś w sobie
  • Odpowiedz
na stronie trójki jest lista utworów na które można oddać głos. Jest nawet new kids on the block. Każdy może tam wejść i zagłosować na co ma tylko ochotę.
  • Odpowiedz