Wpis z mikrobloga

Porównanie
1)Reszów się powiększa terytorialnie
Lublin stoi w miejscu

2)W Rzeszowie tworzy się fabryka Rolls Roys
W Lublinie nic się nie tworzy

3)Ludzie w Rzeszowie znają problemy swojego miasta nie hejtują tych co o nich głośnie mówią
Ludzie w Lublinie Hejt wylewa się oknami (patrz moja osoba)

4)Rzeszowski rynek jest bardzo urokliwy i nie ma rozpadających się kamienic
Lubelskie stare miasto wygląda jak slums

5)Prezydent Rzeszowa dba o swoje miasto zadaje sobie trud aby poszerzyć
Prezydent Lublina potrafi tylko zadłużać

Wynik 5-0 Rzeszów Win
#lublin #rzeszow #porownanie #polska
  • 69
  • Odpowiedz
@seta1991: za wiele nie ma ale miasto całkiem przyjazne do zobaczenia, z takich ciekawszych to wiadomo podziemia numer 1, ale górka chełmska z bazyliką, dzwonnicą na którą można wejść i innymi bajerami też jest obowiązkowa, odkrywkową kopalnie kredy też warto z boku zobaczyć bo trochę kosmicznie wygląda :D
  • Odpowiedz
@Filoz: Na pewno zgodzę się z Tobą w tym, że prezydent tylko zadłuża miasto, nie jest tworzony w mieście jakiś konkretny przemysł, jak i Lublin jest miastem zaniedbanym. Lecz mówienie o Starym Mieście, że wygląda jak slums to lekka przesada.

Mam pytanie: Czy zapoznałeś się wreszcie z historią Lublina? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@zmarnowanyprozaik: Wiem wystarczająco dużo o zamku jak tam nad ludźmi się znęcali wiem że był pożar który z Lublina zrobił Duplin Wiem że Lublin w dzisiejszych czasach jak pojedziesz do Wrocławia czy Poznania to mają beke z tego miasta
  • Odpowiedz
Masz kompleks niższości w porównaniu do mieszkańców innych miast. Jakbyś wiedział wystarczająco dużo, to nie pisałbyś takich głupot. Wcześniej Ci, już kolega pisał- wyjedź i nie jęcz!
  • Odpowiedz
@johnmorra jeśli już o języku mowa, to w Lublinie zaciągają tak, że od razu poznasz mieszkańca Lublina po tym śpiewnym akcencie.
Jakieś tam na dwór czy na pole to nic w porównaniu do zaciągania.
  • Odpowiedz