Wpis z mikrobloga

nie wiem dlaczego grzebanie w dupie sprawia mi taka przyjemnosc. matka odkad pierwszy raz mnie przylapala na wpychaniu w odbyt palucha caly czas wmawia mi, ze musze sie leczyc. ja jej nigdy nie powiedzialem, ze jej obiady sa #!$%@?. a moglbym. to mialoby sens bo pewnie by sie obrazila. zreszta ona obraza sie o wszystko. kiedys stary zostal dluzej w pracy po godzinach to sie obrazila, ze zrobil to specjalnie zeby nie zrec tego rozgotowanego gowna. a on tak na prawde ruchal swoja przelozona. wiem bo pomagalem im kiedys konfigurowac kamery w biurze. i mam dostep. skonczenie technikum informatycznego bylo chyba najlepszym co mnie w zyciu spotkalo, chociaz nienawidzilem baby od matmy. jak mnie raszpla wkurzala. chciala mnie #!$%@? ale sie jej nie udalo. pewnie dlatego, ze jej maz jej juz dawno nie bolcowal. jest taka zla. a nie bolcowal jej bo wolal moja matke. wiem o tym, bo jak stary rucha przelozona a ja grzebie w kiblu palcem w dupie maz mojej bylej nauczycielki od majzy bolcuje moja stara. nienawidze jej obiadow, mam po nich takie sranie ze musze wydlubywac kał z dupy paluchem...
#pasta #truestory
  • 3
  • Odpowiedz