Wpis z mikrobloga

#fotografia #bezlusterkowce

Chcę kupić bezlusterkowca – budżet to maksymalnie 2700 zł. Spodobał mi się ten Olympus, ale to samo body, a za 430zł zwrotu pewnie nie dostanę nawet pół dobrego obiektywu.

Zależy mi na nowym aparacie, używkę wziąłbym jedynie z długim okresem gwarancji.
  • 27
  • Odpowiedz
@mq1 sądzę że to naprawdę dobry wybór, ja mam epl7 i już wiem że gdybym tylko miał tysiaka więcej na wydanie to wziąłbym to co ty.. obiektywy spoko, ten 14-42 mam i jest to typowy kit ale bardzo sprawdza się właśnie na wakacje, a drugi obiektyw super do bardziej zaawansowanych zabaw w fotografię bo można z niego robić i ciekawe portrety z rozmytym tłem i też fotografować zwierzęta, ptaki itp
  • Odpowiedz
@Koziolek_Matolek: W sumie źle spojrzałem, po odebraniu cashbacku przekroczę budżet o niecałe sześć stówek :D

Jeszcze zastanawiałem się nad tym zestawem – ale nie widzę, żeby bardzo górował nad Olympusem, a strasznie porwał mnie ten oldschoolowy design Olka ;)
  • Odpowiedz
@mq1 ja bym bardziej powiedział że ten Sony to konkurencja dla epl7 niż do omd, a miałem okazję pstryknąć fotkę tym Sony i powiem szczerze że tragedia jeśli chodzi o samo trzymanie tego aparatu jest bardzo niewygodny i jakościowo było przeciętnie.. Olka długo nie wymienisz na inny model bo jest naprawdę pro.. no i jakość materiałów jest konkret.. i ten zwrot kasy to jeśli dobrze kojarzę to jest w formie bonu na
  • Odpowiedz