Wpis z mikrobloga

Neuropa w końcu przyznała, że PIS to lewica, przynajmniej użytkownik @niepaleiniebede i osoby plusujące jego post:

ale jakim cudem #bekazlewactwa, skoro to lewica walczy o zaostrzenie kar dla gwalcicieli, a ich usprawiedliwianie/zwalanie > czesci winy na kobiety to domena tradycjonalistow


Trzeba jednak pamiętać o podziale na lewice o różnym poglądzie światopoglądowym, przedstawiciele lewicy progresywnej są przeciwnikami kary śmierci, argumentując, że gwałcicielowi należą się prawa obywatelskie i ofiary w podatkach powinny płacić na utrzymanie swego kata (jeżeli był taki miły i darował swojej ofierze życie), zamiast wyrwać chwasta ze społeczeństwa, lewica konserwatywna jest w tym przypadku akurat zgodna z prawicą, że gwałt czy zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem jest czynem, za który powinna grozić kara śmierci, bo społeczeństwo nie potrzebuje chorych jednostek.

#polityka #4konserwy #neuropa
Roger_Casement - Neuropa w końcu przyznała, że PIS to lewica, przynajmniej użytkownik...

źródło: comment_onfwudvjkZpm0BM6D4TJZPWLjYwyhqU5.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@niepaleiniebede: Mówisz o ilorazie inteligencji, a twierdzisz, że to niby tradycjonaliści usprawiedliwiają gwałty. Tylko to lewica bagatelizuje gwałty, gdy jest informacja o gwałcie dokonanym przez "uchodźcę" czy innego imigranta, od razu piszą, że Polacy, Niemcy czy Szwedzi swoich krajach też gwałcą. I mogę się zgodzić z tym, ale czemu lewica reaguje w ten sposób, zamiast się skupić na tym, że wpuszczenie do kraju niesprawdzonych osób może być zagrożeniem? Żeby nie było,
  • Odpowiedz
@Roger_Casement: tak, to tradycjonalisci usprawiedliwiaja gwalty, jak zajedziesz do wsi zabitej dechami, to ludnosc zapieprzajaca co niedzile do kosciola bedzie zwalac wine za gwalt na stroj dziewczyny. I nie- lewica nie bagatelizuje informacji o gwaltach, to prawica winduje wszedzie info o gwaltach dokonywanych przez imigrantow (i nie ze wzgledu na ofiary tylko dlatego, ze to pasuje do waszego swiatopogladu), natomiast informacji o gwaltach dokonanych przez tubylcow juz nie... wiec jesli ktos
  • Odpowiedz
@niepaleiniebede: Oczywiście musiałeś dodać wątek o katolicyźmie, bo pewnie byłbyś chory... Moim zdaniem to właśnie ci ludzie są najsurowsi dla gwałcicieli, oni są za zaostrzeniem kar, podczas gdy młodzi, nowocześni z wielkich ośrodków z oburzeniem mówią o karze śmierci jakby obowiązywała w krajach trzeciego świata (Japonia czy USA z pewnością do nich należą).

Jak się żyje w oblężonej twierdzy, skoro to lewica wyraźnie bagatelizuje fakty, jednocześnie gdyby zamachu dokonał jakiś nacjonalista
  • Odpowiedz
@Roger_Casement: moze stad sie tu wzieli katolicy, ze w Pl wiekszosc tradycjonalistow to katolicy??? xD idz leczyc swoje kompleksy nt. religii gdzie indziej. drugie zdanie- klamstwo opatrzone "moim zdaniem"- widzisz, to klamstwa nie usprawiedliwia. dlatego nie czytam dalej, nie mam dzis czasu na walke z chochlem
  • Odpowiedz
@niepaleiniebede: Oczywiście, jak brak argumentów, to trzeba napisać chochoł i na tym zakończyć dyskusję, miałbyś trochę rigczu i odpowiedział na moje stanowisko, ale widocznie przerasta Cię to (xDxDxD jak byś to ujął). Pokaż mi kilka dowodów na to, ze katoliccy fundamentaliści bronią gwałcicieli, w Niemczech to lewica jest oburzona tym, że policja strzela do zamachowców-uchodźców http://www.wykop.pl/link/3277963/poslanka-partii-zielonych-oburzona-ze-policja-zastrzelila-zamachowca/

Jak to jest obwiniać katolickich konserwatystów o zło całego świata? Czy idąc Twoim tokiem rozumowania
  • Odpowiedz
@Roger_Casement: nie przerosla mnie ilosc literek, jak widze klamstwo- nie czytam dalej, (jestem z tej grupy osob, w stosunku do ktorych masz ewidentnie jakies kompleksy- mloda z wielkiego osrodka, ktora obecnie sie ksztalci, wiec nie ma duzo czasu na polemizowanie z czyimis wymyslami).
i nie chodzi o fundamentalistow, chodzi o zwyklych tradycjonalistow (ktorzy w polskich wsiach sa katolikami) https://www.tygodnikprzeglad.pl/gwalcili-na-oczach-wsi/ tutaj pierwszy lepszy link z brzegu, bo ty chyba naprawde nie rozumiesz,
  • Odpowiedz