Wpis z mikrobloga

@huncwot55 to nie jest normalne, że się czeka z tym do ślubu! A jak Ci nie podpisuje w łóżku? Może macie w tym temacie różne temperamenty i #!$%@? z tego będzie. Lepiej sprawdzić w co się człowiek pakuję. Nie jest to oczywiście najważniejszy aspekt ale dość istotny w związku. #!$%@? rozumiem jak się laską pcha do łóżka w pierwszych dniach znajomości ale po kilku miesiącach? Ogarnij się zielonko!
Albo trafiam na księżniczkę


@huncwot55: takich jest większość:) pod pantofel:) kwestia wychowania, że im się coś należy, że są płcią o którą trzeba zabiegać, walczyć, robić tak jak one sobie zażyczą:)

albo taką co po kilku miesiącach już chce mi wskoczyć do łóżka


żebyś powiedział po kilku spotkaniach to jeszcze bym się zastanowił:) nie wiem, mi wskakują po pierwszym, maks trzecim:) przestało mnie to obchodzić, bo znaleźć dziś inną to chyba
@huncwot55: zrobisz jak tam Ci sumienie podpowiada w sprawach seksu, ale ostatnio jakiś wykopek się zalil, że właśnie do ślubu czekał, a okazało się że jego różowy ma jakieś problemy (chyba psychologiczne), że praktycznie cannot into seksy. Oczywiście wszystko dopiero po ślubie, gościu całkiem mocno nad tym ubolewał. #justsaying
@Ambiwalentnik są i takie dziewczyny które mają podobne poglądy jak @huncwot55 wiec nie ma co pisać że takie nie istnieją tylko takie po prostu się dłużej szuka bo nie są aż tak dostępne i chętne do randkowania jak te o których ty mówisz. @huncwot55 a ty nie szukaj dziewczyny na siłę bo to nie ma sensu, jak nadejdzie moment to się znajdzie :)