Wpis z mikrobloga

Aero2 ciągle oferuje darmowy internet w 2017? Ktoś wie/korzysta? Kupujecie pakiety?
3 GB / 30 dni / 5 zł na stronie jest coś takiego nie wiem czy można kupować 2 na raz? myślę że ok 6GB by mi stykło

#aero2 #internet #pytanie

Aero2 jest darmowy?

  • tak 73.9% (17)
  • nie 26.1% (6)

Oddanych głosów: 23

  • 12
@chinski_upadek_japonii: a są jakieś ukryte koszty? trzeba coś płacić miesięcznie? czy tylko jak chce to biorę pakiet?
jak mam bez pakietu z ograniczeniem do 512 to youtube wczyta się po czasie powiedzmy w 480p? czy są jakieś kłopoty z loadowaniem wideo?
@pathron bez pakietu YouTube chodzi strasznie słabo. Co godzinę się rozłącza i musisz capche wpisać. Nic się nie płaci. Pakiety są dodatkowe. Wtedy znacznie przyspiesza i nie musisz wpisywać kodów. Jak za darmo to się opłaca. Znam duzo osób starszych, które z tego korzystają i nie narzekają (bo za darmo).
@pathron Kup sobie lepiej starter w play za 5 zł, zarejestruj, daj mi znać na priv, to wyślę Ci zaproszenie na ten nowy numer. Przeniesiesz się do Orange i obaj dostaniemy po 200 GB na 60 dni i jeszcze ty dostaniesz 100 GB i 1000 zł do wygadania na 30 dni. A to wszystko za wizytę w salonie Play i później 5 minut w salonie Orange.