Wpis z mikrobloga

@bigdata_: Nazwa pliku wzorowa.

Sytuacje kryzysowe to właśnie największe wyzwanie dla PRowców, ale problem jest tutaj taki, że produkt nie spełnia obietnic producenta, a z tego najlepszymi zagraniami i strategiami nikt nie wyjdzie. Solgaz musiałby wyłożyć środki na odpowiednie badania porównawcze, dopracować komfort użytkowania/czyszczenia.

Magicznymi zaklęciami PRu już nic tutaj JB nie zdziała.
@Maglev: prawdziwym problemem jest to, że na wykopie nie trzeba nawet nic rozwiązywać. Za tydzień/dwa nikt nie będzie pamiętał o aferze a wystarczy jeden wrzut Solgazu z kubkami czy zapalniczkami żeby zdobyli miliony plusów.

Dla mnie to wielka zagadka że na tak stulejarskim portalu udało im się zdobyć rozgłos - raczej nie ten target, ale z drugiej strony wykop ma dobre pozycjonowanie więc przy okazji robienia sobie PR kubkami i smyczkami
@Psychopathy_Red hehe dopiero co wykopki wspólnie fapali gdy Biel coś im odpisał z konta solgazu a teraz to "hehe jaki mi tam czarodziej xD"
Jeszcze do niedawna jedliście mu z ręki. Przypominam że to wykop apelował do zarządu o podwyżkę dla PRowca xD.
Jeszcze do niedawna jedliście mu z ręki.


@xqwzyts: A ja przypominam, że od zawsze uważałem spuszczanie się nad Solgazem za żałosne, nie tylko ja zresztą, ale głąbów było więcej. Zwłaszcza że jedyne co zrobili to rozdali parę kubków dla #!$%@?, które oddałyby za taki kubek matkę, no i od czasu do czasu wrzucili śmieszny obrazek na mirko. Jak Ci się nudzi, to przejrzyj sobie mój profil (choć będziesz musiał trochę poszukać),