Wpis z mikrobloga

Człowiek wraca po 2 tygodniach z Tatarstanu z pracy, a tu takie zaległości. Przykro się czyta o #afera SOLGAZ, ale prawda taka, że tak amatorskiego podejścia do marketingu szeptanego dawno nie widzieliśmy. Zastanawia nas tylko jedno. Czy Kuba będzie miał przekichane bo "góra" nie miała pojęcia o jego wyczynach, czy też "góra" zorientuje się, że jeden człowiek nie może robić wszystkiego na raz. Z tego co widzimy, to Jakub jest w Solgazie PR-owcem, marketingowcem, specjalistą od mediów społecznościowych i jednocześnie wykonawcą tak juniorskich zadań jak buzz marketing, viral itd... Do tego sam chyba tworzy cały content i opakowuje SOLGAZ w jakąś tam historię. Także trochę lżej go potraktujcie, bo wiadomo jak to jest, jak się robi wszystko...

To takie tylko przemyślenia bo nas znowu trochę nie było. Wspominamy o tym dlatego, iż uważamy, że nie byłoby nas tutaj, gdzie jesteśmy obecnie, gdyby nie Wy. Dostaliśmy od Was całą masę propozycji współpracy, z czego wyniknęło ok. 20-30 realizacji. Z czego kilka bardzo ciekawych, poza Polską, jak np. Holandia, Wyspy Owcze, Malta, Singapur, Tajlandia, Tatarstan, Chile, RPA. Poniżej jedna z naszych ostatnich realizacji prosto ze Skandynawii, gdzie ostatnio bywamy bardzo systematycznie.

Chałupina całkiem spora, łącznie położyliśmy 12m2 naszej folii. Klient (prywatny) zapłacił nam za przelot, nocleg w apartamencie, którego jest właścicielem. Daliśmy też fajny rabat, więc suma summarum za 12m2 klient zapłacił... 13800 zł. W Polsce przez ostatnie półtora roku wykonaliśmy tylko jedną realizację prywatną, która przekraczałaby tę kwotę. Tymczasem za granicą takich zleceń jest bez liku. Oczywiście... najwięcej jest tych zleceń "biznesowych", ale w Skandynawii oszaleli na punkcie folii SONTE, co nam ogromnie pasi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#chwalesie #pracbaza #technologia
SONTE - Człowiek wraca po 2 tygodniach z Tatarstanu z pracy, a tu takie zaległości. P...

źródło: comment_XwkkG5ESKYEWW3d9obX1MI5MM0Xy43PV.gif

Pobierz
  • 42
@SONTE świdnica dla mnie toteż było zadupie, bo nim nie poznałem SolGaz nie znałem miasta ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja też przed każdym potencjalnym Muszę robić wycenę i rozmawiać czasem bez produktywnie, ale nie płacze na innych twórców, że jadą na szablonach czy robią tandete, jeśli Woem że robie cos lepiej
@vasil: Nie bronimy nikogo - to raz, nie boli nas tworzenie ofert/odpowiadanie na pytania - to dwa. Po prostu mamy bardzo mały zespół i całe zasoby ludzkie jadą "na robotę". Kuba pewnie (mamy nadzieję, bo go szczerze lubimy) wyciągnie z tego mądre wnioski i będzie mądrzejszym człowiekiem w przyszłości. Nas bardziej zmartwiło, że sam był odpowiedzialny za wszystko.
@s__s:

Widze że ktoś popiera albo.samemu stosuje takie praktyki


Za daleko kolega zabrnął w swoich domysłach. Nam chodzi o to, że Kuba był taką agencją marketingową jednoosobową. Szło fajnie, wyniki pewnie znakomite, no a teraz wyszło to, co wyszło. Pewnie sam Kuba tego żałuje. Pewnie wynika to z tego, że nie miał odpowiednich zasobów ludzkich lub innych, żeby zrobić to lepiej. To go nie usprawiedliwia, ale też bądźmy obiektywni. Duża większość
@SONTE:

Szanowne Mirki z @SONTE: doradźcie coś proszę.

Mam okno HST 6m szerokości i 2,3 m wysokości wychodzące na południe. Nie istniała i nie istnieje techniczna możliwość zamontowania rolety. Zadaszenia nad oknem brak a dach schodzi do samego okna. Macie jakiś pomysł na walkę ze słońcem. (poniżej szybki szkic) zdjęcie podeślę jak zrobię.

Jeździcie po świecie, może coś podpatrzyliście mądrego.

1. roleta odpada
2. okiennice przesuwane nie mają gdzie odjechać
Prawy_Kacper - @SONTE: 

Szanowne Mirki z @SONTE: doradźcie coś proszę.

Mam okno...

źródło: comment_uO1uMtdt4ugBa4PULFnxAixezt5yJmg3.jpg

Pobierz
@Shmit: Pewnie, że mamy :)www.sonte-poland.pl. Masz tam wszystko fajnie opisane (tak nam się wydaje, że fajnie). Generalnie montaż jest banalny, ale zawsze rekomendujemy produkt właśnie z montażem, bo ludzie jednak są często średnio techniczni ( ͡° ͜ʖ ͡°)