Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki jak myslicie czy praca na produkcji w wieku 22-23 lat bedac na 3 roku studiow dziennych/ zaocznych to wstyd? Mam czasu na pol etatu pracy i ciezko o cos lepszego, a tez nie chce kosztem zycia szukac czegos lepszego na pelen etat, bo pewnie wyrobic bym wyrobil, ale troche szkoda najlepszych lat by tak sie #!$%@? nie muszac w sumie
#praca #kociochpyta #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 55
@szczym_do_ludzi: na 3 roku i praca na produkcji? Słabo w #!$%@?. To już lepiej siedzieć w domu i się uczyć i rozwijać w swoim kierunku. Wchodzisz na ogłoszenia z pracą w twoim zawodzie i patrzysz czego wymagają i tego się uczysz. Ja tak zrobiłem i za cel obieram sobie naukę c++, zrobienie uprawnień SEP i naukę schematów elektrycznych i automatyki.
@AnonimoweMirkoWyznania lol, gościu ja w wieku 16 lat dorabialem na fermach drobiu, po kolana w gownach, kumple się śmiali, a ja miałem #!$%@?, do dziś czasem pomagam na fermach, smród pełno kurzych gowien ale mam na to #!$%@?, ważne że hajs się zgadza i #!$%@? ;)
@AnonimoweMirkoWyznania wstyd nie, ale strata czasu. Na trzecim roku ludzie robili już praktyki w firmach związanych z zawodem, pracowali na pełen etat itd. Studia da się spokojnie pogodzić z normalną robota. I te najlepsze lata zdecydują o twojej przyszłości. Jeżeli teraz zainwestujesz czas w dobre praktyki, wysilisz się, to średnim nakładem pracy możesz mieć zajebisty start po skończonych studiach. Jeżeli będziesz robił na produkcji to takie doświadczenie jest nic nie warte dla