Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki jak myslicie czy praca na produkcji w wieku 22-23 lat bedac na 3 roku studiow dziennych/ zaocznych to wstyd? Mam czasu na pol etatu pracy i ciezko o cos lepszego, a tez nie chce kosztem zycia szukac czegos lepszego na pelen etat, bo pewnie wyrobic bym wyrobil, ale troche szkoda najlepszych lat by tak sie #!$%@? nie muszac w sumie
#praca #kociochpyta #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 55
@AnonimoweMirkoWyznania: na 3 roku studiów powinieneś już pracować w zawodzie związanym ze studiami co najmniej od 2 lat i zarabiać już około 10 k, jeśli tak nie jest to przegryw i wstyd, poza tym jak już mirko powiedziało jesteś za stary na najlepsze lata, ogólnie tutaj każdy w twoim wieku już miał własną firmę informatyczną i wyciągał przynajmniej te 15k (nie da się za tyle przeżyć no ale dla studenta może
Wroze ci slaba przyszlosc jak sie przejmujesz czy wstyd cos robic przed innymi nawet przekladajac to nad swoje potrzeby. I nawet sie wstydzisz z konta napisac, strasznie smutne to..
Wstyd nie, ale na 99% spotkasz tak maksymalnych imbecyli, co miało miejsce jak w tym samym wieku wylądowałem na produkcji. Wiec nie siedź tam zbyt długo bo zaliczysz wsteke i stracisz zapał
@AnonimoweMirkoWyznania: żaden wstyd, sam tak pracowałem, #!$%@?ła mnie ta zawiść ludzi którzy mają po 30 40 lat i się #!$%@?ą bo wiedzą że ja tam byłem tylko na chwilę a oni pracują tam już latami i na nic lepszego się nie zapowiada. Potem zrobiłem kurs na wózki widłowe i dowoziłem takim januszom surowca na produkcję siedząc sobie całkiem wygodnie na wózku, oczywiście płacili mi więcej niż im ( ͜͡
@Coolek: Widac, ze w dupie byles, gowno widziales. Pisalem o poczatkowych latach, naucz się czytać ze zrozumieniem. A jak to zrobisz, to sobie obejrzyj plan zajęć na pierwszych latach politechniki.

Do twojej wiadomosci: SGH to nie politechnika, na studiach technicznych masz duzo laborek, obowiazkowych cwiczen. Opuszczenie tych pierwszych powoduje duze komplikacje. Opuszczenie drugich to większy problem na egzaminie.
Laborki sa obowiazkowe, wiec musisz je odrobic, a stanowiska laboratoryjne są unikalne i
@Coolek: Poza tym dopytaj znajomkow, na PW masz Wydział Administracji i Nauk Społecznych, Wydział Zarządzania, Kolegium Nauk Ekonomicznych i Społecznych wiec jak moze zauwazysz, to sa studia humanistyczne, zas jak pisalem o technicznych.
Sam bylem na kierunku eletrotechnika jak i zarządzanie, wiec zdzisiu, wiem jakie są różnice.