Wpis z mikrobloga

Mirki, szukam telefonu z #banggood #gearbest tak mniej więcej do 600 zł plus ewentualny vat. Czy jest możliwość kupienia czystego androida? Fajnie jakbym nie musiał się zbyt dużo bawić z jego konfiguracją/rootem (o ile w ogóle jest taka opcja). Zależy mi głównie na co najmniej 2GB RAM, ale im więcej tym lepiej plus jakiś dobry procek. Zmiana z Samsung Galaxy Grand, więc chyba czego bym nie kupił będzie lepsze xD Macie jakieś propozycje? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 33
  • Odpowiedz
@SneakyBroccoli: Kurdę, nie poradzę Ci w kwesti MIUI. Sam w Redmi Note 3 Pro wgrałem Globala i chodzi fajnie. Też brałem go z Gearbest i z tego co pamiętam był syfiasty MIUI. Do wgrania globala na syfiastego roma nie trzeba odblokowywać fona. Poczytaj na forum MIUIPolska najlepiej żeby mieć co do tego pewność.
  • Odpowiedz
@SneakyBroccoli: Na MiuiPolska masz krok po kroku. Jak umiesz obsługiwać klawiaturę i mysz podłączoną do komputera i umiesz czytać ze zrozumieniem to dasz radę ;-) Z resztą nie powiedziane, że będzie syf MIUI także może nie będziesz musiał tego robić.
  • Odpowiedz
@SneakyBroccoli: Zamawiałem krótko jak wyszedł i płaciłem wtedy coś koło 225$ odjąć cashback wtedy był konkretny na givingassistant razem około 27$ zwrotu dało i to była dobra cena na tamten czas hehe. No i złoty lepiej stał...
  • Odpowiedz