Wpis z mikrobloga

@Dorth: przejrzyj tagi #tv i #telewizory W tych cenach najczęściej polecanym i tv 4K i właściwie chyba jedynym który ma natywną matrycę 120hz jest Philips 49PUS6561. Potem wyżej to już ks7000 wspominany wcześniej ale jak dla mnie zbyt wysoka cena w stosunku do całokształtu tv więc nie dla każdego się opłaci dołożyć.
@Dorth: 55" może też uda Ci się znaleźć ale radzę się śpieszyć. Od lutego podwyżka cen tv w sklepach. Jeżęli ktoś obserwuje ceny w marketach to na wiele modeli już ceny ładnie podskoczyły.
@Quattron: Dzięki za informację właśnie tego Philipsa polecał znajomy, znajomwego co pracuję w RTV Euro Agd. ( ͡° ͜ʖ ͡°) 3 dni temu kosztował 3100 w RTV Euro Agd, dzisiaj już 3500. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Quattron: Na redcoon ten tv jest w cenie 2989zł. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Coś wiesz o tym sklepie? Nie lecą w bambuko? W sumie na allegro też mają w tej cenie wystawiony ten tv.
@Dorth: redcoon jest dość znanym sklepem., na allegro takich dużych sprzętów noe kupuję ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mogą jeszcze być w tych cenach jak mają dostawy sprzed świąt bo nawet w media Markt po nowym roku najtaniej oferowali z jakąś promocją za 2700. Aktualnie mam informacje że wszyscy producenci podnoszą ceny hurtowe w tym lub kolejnym miesiącu ze względu na wzrost cen paneli lcd na rynku światowym
@miki4ever: Netflix, PS4 Pro. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wziąłem jednak LG 55 cali UHD bo mieli promocję tj. 10% zniżki na mediamarkt.pl i zwrot na konto 500zł, więc prawie 1k taniej miałem tv.